Sveicināti ADDINOL,
vienā no vismodernākajām Eiropas smēvielu ražošanas rūpnīcām! ADDINOL Lube Oil GmbH ir viens no nedaudzajiem neatkarīgajiem uzņēmumiem Vācijas naftas rūpniecībā, kuram ir izplatītāji vairāk, kā 100 valstīs.
Mūsu panākumu vēsture sākās jau 1936.gada 26.oktobrī, kad tika dibināta minerāleļļu pārstrādes rūpnīca Mineralölwerk Lützkendorf. 1990.gadā uzņēmums tika pārdēvēts par ADDINOL (Additives in Oil), kas bija atpazīstams tirdzniecības zīmola nosaukums.
Šodien mēs starptautiskā līmeņa Leunas industriālajā parkā izstrādājam un ražojam jaunākās paaudzes smērvielas. To skaitā ietilpst transporta smērvielas un inovatīvi produkti rūpnieciskam pielietojumam, kuri atbilst visaugstākajām prasībām
Skats uz mūsu rūpnīcu no putna lidojuma: priekšplānā biroja ēka, laboratorija un loģistikas centrs, tālāk redzama elektrostacija. Brīvajās teritorijās tuvākajos gados plānots izbūvēt piebūves.
Vislabāk milzīgo teritoriju un neskaitāmās tehniskās detaļas mums izdosies iepazīt garajā iepazīšanās pastaigā. Ekskursijas laikā mēs iesim garām bezgalīgi gariem cauruļvadiem....
...iespaidīgi augstām ārējās cisternām,...
...izejvielu pieņemšanas punktam un loģistikas centra iekraušanas platformām.
Pēc ekskursijas pa teritoriju mēs ieiesim rūpnīcā un apmeklēsim ADDINOL laboratoriju, kura aprīkota ar modernām analītiskām iekārtām.
Šeit tiek izstrādāta mūsu inovatīvo smērvielu receptūra, visi gatavie produkti tiek rūpīgi pārbaudīti, visas izejvielas tiek izvērtētas pirms to pielietošanas un visi dati tiek detalizēti dokumentēti.
Pēc laboratorijas apmeklējuma ceļš mūs ved uz rūpnīcu. Pirmajā cehā tiek ražotas smērvielu piedevas, un iekārta, kas izgatavo viskozitātes uzlabotājus, sagaida mūs ar apdullinošu troksni.
Pēc tam mēs iesim garām veselai virknei cauruļu un to savienojumiem. Pa tām bāzes eļļas un šķidrās piedevas plūst uz speciāli konstruētiem maisītājiem.
Pateicoties mūsu zināšanām (know how), vismūsdienīgākajai tehnikai un ADDINOL izstrādātajām receptēm, šajos maisītājos tiek izgatavotas mūsu augstvērtīgās smērvielas.
Katru gatavo produktu laboratorijā rūpīgi pārbauda. Tikai pēc tam, kad smērviela izgājusi pamatīgus izmēģinājumus, attiecīgais produkts var sākt savu ceļu pie klienta
Neiepakoto produkciju iesūknē no rūpnīcas tieši autocisternās, nosaka precīzi tās svaru un nogādā piegādes vietā.
Pārējos smērvielu veidus sākumā glabā cisternās. Pēc tam tos pārlej konteineros vai mucās...
...vai mūsu pievilcīgajos tirkīzzilajos funkcionālas formas mazās ietilpības kannās.
Pēdējais akcents mazās ietilpības iepakojumam ir etiķetes ar dinamisku dizainu un izsmeļošu informāciju.
Pēc izliešanas un etiķešu uzlīmēšanas gatavā produkcija tiek nogādāta loģistikas centrā, kas savienots ar rūpnīcu.
No šejienes augstvērtīgās ADDINOL smērvielas sāk savu ceļu pie mūsu izplatītājiem un klientiem.
Praktiski visas pasaules valstīs klienti augstu vērtē Leunā ražoto ADDINOL smērvielu izcilo iedarbību un lielisko kvalitāti.
Mūsu rūpnīcu apmeklē daudzi cilvēki, kurus interesē ķīmijas un ražošanas tehniskie jautājumi.
Visus spēcīgi iespaido ADDINOL un tās viena no vismodernākajām smērvielu ražošanas rūpnīcām Eiropā - vai tas ir nākamais tehniķis vai lēmumu pieņēmējs, kā, piemēram, Meksikas vēstnieks Vācijā S.E. Francisko Gonsaless (pa labi).
Augstās veiktspējas ADDINOL smērvielas – atbilstošs produkts jebkuram pielietojumam!