Mūsu galvenā kompetence: Klientu risinājumu izstrāde

Jau vairāk kā 80 gadus uzņēmums ADDINOL Vācijā izstrādā un ražo augstas veiktspējas smērvielas. Produkti un inovācijas, kas tiek izstrādāti mūsu pētījumu un attīstības centrā (R&D department), ir mūsu kompetences pamatā. Pateicoties mūsu ķīmiķu un inženieru zināšanām un prasmēm, ir iespējams tiešā veidā ietekmēt ieeļļoto mehānismu funkciju un efektivitāti. Tā tiek radītas augstas veiktspējas smērvielas, kas sniedz mūsu klientiem pievienoto vērtību.

Pateicoties vairāku gadu sadarbībai ar vadošajiem mašīnu ražotājiem un smērvielu tehnoloģiskajiem izaicinājumiem, ADDINOL ir attīstījies par vienu no vadošajiem augstas veiktspējas smērvielu ražotājiem. Ar vairāk kā 650 dažādu produktu klāstu ADDINOL piedāvā efektīvus risinājumus autotransportam un industriālajām vajadzībām.

Smērvielas „Ražots Vācijā“

Gan vieglo automašīnu un komerciālo transportlīdzekļu motoreļļas, gan arī rūpnieciskās transmisijas eļļas, gāzes dzinēju eļļas un turbīnu eļļošanas līdzekļi – visi ADDINOL produkti tiek ražoti, pildīti, iepakoti, uzglabāti un nosūtīti klientiem visā pasaulē no uzņēmuma ķīmiskās rūpnīcas Leunā, kas atrodas Vācijas vidienē. Vienā no modernākajām Eiropas smērvielu ražošanas fabrikām uzņēmums ADDINOL ražo augstākās kvalitātes produktus „Ražots Vācijā“.

Ražots Vācijā – izmantots visā pasaulē

Pateicoties pirmklasīgam partneru tīklam, ADDINOL smērvielas izmanto vairāk kā 90 valstīs visā pasaulē, savukārt, pateicoties visaptverošai apmācībai un tehniskajam atbalstam, mūsu starptautiskie eksperti spēs sniegt konsultācijas arī par visjaunākajiem produktiem un atbalstīs ADDINOL klientus visā pasaulē – sākot ar produktu izvēli un izmantošanu, un beidzot ar apkalpošanu.

Uzņēmums ADDINOL Lube Oil GmbH ir viens no nedaudzajiem neatkarīgajiem, vidējiem uzņēmumiem Vācijas smērvielu ražošanas industrijā, kurš, pateicoties sadarbības partneriem, ir pārstāvēts visos kontinentos. Bez uzņēmuma galvenās ražotnes un atrašanās vietas ķīmiskajā rūpnīcā Leunā, uzņēmuma paspārnē atrodas vēl divpadsmit tirdzniecības biroji visā pasaulē.