Urmo Ariva, Graanul Invest tehniskais vadītājs:

Privātais uzņēmums AS Graanul Invest, kas darbojas kopš 2003.gada, nodarbojas ar mežsaimniecību, bioenerģijas attīstību un no atjaunojamiem enerģijas avotiem iegūtas elektroenerģijas ražošanu. Uzņēmums strauji attīstās, un šodien tas ir lielākais koksnes granulu ražotājs Eiropā. Grupas ražošanas apjomi gadā ir apmēram 2 miljoni tonnu granulu.

AS Graanul Invest un Addinol sadarbības apjomi un ilgums patiešām iespaidīgi. Mūsu sadarbība ilgst gandrīz astoņus gadus. Par spīti ciešai konkurencei, Addinol katru gadu uzvar iepirkumu konkursos. Šī ir Addinol pakalpojumu un produktu kvalitātes atzīšana un novērtējums no Graanul Invest!

AAS “Метрострой – Metro Sanktpēterburgā

2011. gadā tika svinīgi atvērta visdziļākā metro stacija “Адмиралтейская”, kuru uzcēla AAS “Метрострой” filiāle “Управление механизации”. AAS “Метрострой” ilgtermiņa biznesa partneris ir SIA Petradin, oficiālais ADDINOL izplatītājs Krievijas Federācijas teritorijā.

Būvējot slīpo ieeju metro stacijā “Адмиралтейская” izgāja no ierindas tunelēšanas vairogs “Аврора”, jo spēcīga hidrotrieciena rezultāta tika pārrautas hidrauliskās šļūtenes.

“Daļa no jau izraktā,  bet vēl ar gredzeniem nenostiprinātā tuneļa jebkurā brīdī varēja iebrukt. Bija nepieciešama neatliekama šļūteņu un eļļas nomaiņa”, stāsta Petradin LLC ģenerāldirektors Aleksejs Jurjevs.

Lai nodrošinātu milzīgās iekārtas hidrauliskās sistēmas stabilu darbību, steidzami bija nepieciešams ļoti liels eļļas daudzums. Pateicoties sadarbībai un ātrai “Метрострой” speciālistu un ADDINOL komandas darba organizācijai, dažu stundu laikā “Аврора” hidrauliskajā sistēmā tika iepildīta augstas kvalitātes hidrauliskā eļļa ar lieliskām viskozitātes temperatūras īpašībām. “Tunelis bija glābts pateicoties ADDINOL komandas operativitātei, un darbi varēja turpināties,” sacīja Jurjevs.

Pateicoties tam Sanktpēterburgas “Метрострой” turpmāk nolēma izmantot tikai ADDINOL smērvielas.

“Īpašu ievērību izpelnījusies visaugstākā ADDINOL smērvielu kvalitāte, kas tika ļoti nopietni pārbaudīta un izturējusi visus testus Herrenknecht AG tunelēšanas vairogā, kuram nav analogu Krievijā,” atzina AAS “Метрострой” filiāles UM direktors Valērijs Kuzņecovs. Viņš  atzinīgi novērtēja arī ADDINOL Krievijas komandas godaprātu un profesionalitāti.

“Fascinē tas, kā jūs piedāvājat risinājumus, kuri galvenokārt vērsti uz klientu darbības rezultātu uzlabošanu”, atzīmēja Kuzņecovs.

OLKON – lielākais celtniecības šķembu ražotājs Krievijas ziemeļrietumos:

Metso International Corporate Group oficiālais pārstāvis Murmanskas un Arhangeļskas reģionos, kā arī daudzās Krievijas pilsētās ir SIA “Север Минералс”, kuras galvenie klienti ir kalnrūpniecības un akmens drupināšanas uzņēmumi. Kompānijas “Север Минералс” klients OLKON (lielākais celtniecības šķembu ražotājs Krievijas ziemeļrietumos) nolēma veikt viena gada ilgu ADDINOL hidrauliskās eļļas testu, lai pārliecinātos par ietaupījumiem, ko nodrošina augstākas kvalitātes eļļas izmantojošana salīdzinājumā ar iepriekš izmantotām.

“ADDINOL hidrauliskās eļļas testēšanas laikā, sistēmā ne reizi nebija jāmaina virzuļi, jo tie vienkārši nebija nolietoti,” stāsta OLCON galvenais mehāniķis Andrejs Grišins. “Liels bija mūsu pārsteigums, kad mēs redzējām drupinātāja cilindru – tas izskatījās kā jauns, bez rūsas un aplikuma. Iekšējā virsma bija ideāla! Tas nozīmēja, ka cilindrs ir piemērots turpmākai ekspluatācijai,” viņš atzīmēja.

Ilgstoši un pamatīgi izmēģinājumi apliecināja, ka, izmantojot labāku un dārgāku eļļu, ilgtermiņā var veiksmīgi samazināt izmaksas.

Ieguves rūpniecības tehnikā Metso tehnoloģiskā testa laikā tika izmantota hidrauliskā eļļa ADDINOL HVLP 32 TT. Tā ir vissezonu hidrauliskā eļļa ar lieliskām viskozitātes temperatūras īpašībām un augstu nobīdes stabilitāti. Ieteicams hidrauliskajām sistēmām, kuras pakļautas straujām temperatūras svārstībām.

Rignars Tijters, Kreisi Metall OÜ (Igaunija) izpilddirektors:

“Kompānija Kreisi Metall OÜ, Rakvere, ir veiksmīgi attīstošs, progresīvs inovāciju uzņēmums, kas izgatavo kvalitatīvas piekabes un pacēlājus mežizstrādes vajadzībām ar Vahva Jussi tirdzniecības zīmi. Vahva Jussi produkcija ir zināma gan Igaunijā, gan ārpus tās robežām. Vahva Jussi tehnikā lieto tikai kvalitatīvus un novatoriskus komponentus, kura skaitā ietilpst arī ADDINOL smērvielas.

ADDINOL un Kreisi Metall OÜ sāka sadarboties kopš 2007.gada, t.i. Kreisi Metall ražošanas darbības sākumā. Eļļas un smērvielas, kas sadarbības ietvaros tika rūpīgi izvēlētas, Vahva Jussi tehnikas darba laikā pilnīgi attaisnoja sevi un tagad mēs esam pārliecināti, ka gala patērētājs būs apmierināts ar saņemto kvalitatīvo produktu. ADDINOL smērvielas nodrošina detaļu ilgu lietošanas laiku un ekspluatācijas drošumu pat īpaši ekstrēmos darba apstākļos. Lietojot ADDINOL produktus, mēs varam būt droši, ka mūsu tehnika strādās vienādi labi dažādās pasaules malās. Pateicoties pareizi izvēlētām kvalitatīvām ADDINOL smērvielām, mēs varam neraizēties par savas tehnikas ekspluatācijas drošuma saglabāšanu”.

Vairumtirdzniecības tikls «Лента» (Krievija)

“Viens no vadošajiem un lielākajiem Krievijas vairumtirdzniecības tīkliem, «Лента» tika nodibināts 1993.gadā un pašlaik tīklam jau pieder 56 lielveikali Krievijas plašā teritorijā. Kompānijā, kuras 2011.gada apgrozījums bija 89,9 miljardi rubļu, nodarbināti vairāk nekā 17 000 cilvēku Krievijā. Sadarbību ar ADDINOL, kuram viena no prioritārajām darbības jomām ir pārtikas rūpniecība, «Лента» uzsāka 2008.gadā.

Kompānijas «Лента» specialitāte ir tikai pārtikas produktu tirdzniecība, «Лента» tīkla lielveikalos ir paša ceptuves, kur cepšanas krāsns atbalstgultņu eļļošanai jau ilgus gadus veiksmīgi lieto ADDINOL ķēžu eļļu. «Лента» ir ļoti apmierināta ar savu sadarbības partneri un īpaši augsti vērtē ADDINOL produkcijas kvalitāti un, kā rezultātā, izdevumu ekonomiju”.

Olegs Kovaļčuks, ООО «Компания ЛАН» (Ukraina) servisa dienesta vadītājs:

“Uzņēmums ООО «Компания ЛАН» ir populāro tehnikas Claas, Lemken, WestfaliaSurge, Damman, Schmotzer, Amazone ražotāju dīleris Ukrainas rietumreģionā. Kompānijas mērķis ir nodrošināt savu klientu tehnikai kvalitatīvu garantijas apkalpošanu, tehnisko apkopi un remontu.

Veiksmīga sadarbība ar Vācijas smērvielu ražotāja ADDINOL Ukrainas meitas uzņēmumu notiek no 2009.gada. Mūsu pieredze rāda, ka ADDINOL produkti ir ļoti kvalitatīvas smērvielas, un mēs apliecinām, ka laikā, kad mēs lietojām ADDINOL smērvielas, tehniskās problēmas mūsu darbā samazinājās par 10-15 %. Mēs arī esam ļoti apmierināti, kā uzņēmums «Аддинол Украина» risina tehniskus jautājumus. Rekomendējam ADDINOL gan kā uzticamo partneri, gan šīs tirdzniecības markas kvalitatīvos produktus!”.

Ognijans Pavlovs, kompānijas ZSK Stomanobeton EAD (Bulgārija) valdes priekšsēdētājs: 

“ZSK Stomanobeton EAD ir vadošā Bulgārijas kompānija celtniecības sektorā, kuras specializācija ir dzelzsbetona elementu projektēšana, ražošana un montāža. Dzelzsbetona produktu ražošanai lietojam ADDINOL smērvielas. Kompānija augsti vērtē sekmīgu sadarbību ar ADDINOL meitas uzņēmumu Bulgārijā, kura profesionālie speciālisti sniedz pakalpojumus vienmēr augstākajā līmenī”.