Klientu risinājumi, ko nodrošina pieredze, zināšanas un prasmes

Smērvielas ar pievienoto vērtību

ADDINOL smērvielām ir piešķirta kvalitātes zīme „Ražots Vācijā“. Tā apliecina kvalitāti, efektivitāti, precizitāti un, līdz ar to – izcilus un uzticamus produktus. Vairumam no mūsu augstas veiktspējas smērvielām tiek pielietotas jaunākās inovācijas. Turklāt tās palīdz efektīvāk izmantot enerģiju un ievērojami samazināt tās patēriņu.

ADDINOL piedāvā vairāk kā 650 dažādus produktus – eļļas, smēres, pastas un aerosolus autotransporta un industriālām vajadzībām. Galvenās prioritātes produktu izstrādes gaitā ir tādas produktu grupas, kā zemas viskozitātes motoreļļas vieglajiem un komerciālajiem transportlīdzekļiem, gāzes dzinēju eļļas, rūpniecisko dzinēju eļļas, augstas temperatūras ķēžu eļļas un turbīnu eļļas, industriālo transmisiju eļļas.

Neatkarīgi no izmantošanas jomas – ADDINOL augstas veiktspējas smērvielas, pateicoties to kvalitātei, vienmēr sniedz klientiem izšķirošu un nozīmīgu pievienoto vērtību!

Pētījumu mērķis – uz klientiem orientētu risinājumu radīšanā

ADDINOL smērvielas tiek izstrādātas un attīstītas, balstoties uz mūsu klientu vajadzībām. Tirgus prasības izriet no ražotāja jaunajiem materiāliem un metodēm vai ekspluatācijas apstākļu maiņas rezultātā. Lietotājam vai ražotājam – ADDINOL izstrādā optimālāko smērvielu, jo mūsu pētniecības un attīstības nodaļas eksperti balstās uz pārbaudītām vērtībām – ilggadējo pieredzi, ievērojamiem analītiskiem pētījumiem un plašām zināšanām un prasmēm dažādu nozaru ražošanas procesos. Sadarbība ar pasaules vadošajiem automobiļu un iekārtu ražotājiem garantē uz tirgu orientētu produktu attīstību atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām.

Galvenās prioritātes produktu izstrādes gaitā:

  • zemas viskozitātes motoreļļas
  • gāzes dzinēju eļļas
  • rūpniecisko dzinēju eļļas
  • augstas temperatūras ķēžu eļļas
  • turbīnu eļļas

Pirmklasīgas konsultācijas un serviss

Jau daudzu gadu garumā mūsu uzņēmuma pamatiezīme, līdzās uz klientiem orientētu produktu izstrādei, ir arī tehnisko konsultāciju sniegšana par optimālu ADDINOL augstākās kvalitātes smērvielu izmantošanu. Mūsu pārdošanas iekārtu inženieriem ir plašas zināšanas triboloģijas jomā. Tie orientējas dažādu jomu ražošanas procesos un smērvielu tehniskajās kopsakarībās. Paļaujieties uz mūsu sniegtajām konsultācijām, izmantojot ADDINOL smērvielas – sākot no produktu savietojamības un eļļošanas plānu sastādīšanas, un noslēdzot ar produktu izmantošanu tīrīšanas un apkopes veikšanai.