SIA ”ADDINOL Latvia“

ADDINOL produkcija Latvijas tirgū ir jau kopš 1994.g., kad sadarbību ar Vācijas uzņēmumu ADDINOL Lube Oil GmbH uzsāka Latvijas uzņēmums SIA ”DINO&CO”.

Ņemot vērā plašo produkcijas sortimentu, kā arī vēlmi apgūt jaunus tirgus un palielināt produkcijas piedāvājumu Latvijas tirgū, 2007.g. tiek dibināts ADDINOL Lube Oil GmbH meitas uzņēmums Latvijā – SIA ”ADDINOL Latvia”.

ADDINOL Lube Oil GmbH izstrādā un ražo jaunākās paaudzes augstas veiktspējas eļļas un smērvielas un ir šīs jomas eksperts.

Stratēģiskais redzējums

Attīstot klientu eļļošanas līdzekļu klāstu, četru gadu laikā dubultot fokusa produktu pārdošanas apjomus.

Misija

Mēs novērtējam un rūpējamies par Jūsu iekārtām.

Biznesa ideja

Mēs aizsargājam Jūsu iekārtas, pārdodot mūsdienīgas ADDINOL smērvielas un piedāvājot  Jums izdevīgus smērvielu risinājumus.

Vērtības

Fundamentāli – klienta intereses. Mūsu uzdevums ir atrast risinājumu, kas vislabāk atbilst klienta vajadzībām.

Pilnīga iesaistīšanās – izstrādājot produktus un sazinoties ar klientiem, mēs pilnībā veltām savu uzmanību konkrētai tēmai.

Godīgums – organizācija un tās locekļi visos savas darbības posmos balstās uz godīguma principu.

Kvalitāte – visi ADDINOL produkti atbilst augstas kvalitātes prasībām. Attiecībā uz kvalitāti nekādas atlaides un kompromisi nav pieļaujami.

Attīstība – mēs strādājam, lai nodrošinātu, lai ADDINOL produkti tiek izstrādāti, pamatojoties uz klientu vajadzībām un ņemot vērā apkārtējo vidi.