Smērvielas antīkiem un klasiskiem transportlīdzekļiem

Antīkiem un klasiskiem transportlīdzekļiem ir īpašas prasības attiecībā uz izmantojamo smērvielu. Modernās motoreļļas ir sajauktas ar piedevām. Ar savām tīrīšanas īpašībām tās spēj izšķīdināt nogulsnes motora iekšpusē. Taču tas var izraisīt arī aizsprostojumus eļļas kanālos, kā rezultātā var rasties nopietni motora bojājumi. Turklāt, nesaderība ar izmantotajiem blīvējošajiem materiāliem un metāliem var izraisīt sūces, kuras var bojāt motoru.

Tādēļ ADDINOL piedāvā ne tikai motoru un transmisiju eļļas ar aktuālākajām specifikācijām un rekomendācijām. Preču klāstā ietvertas arī universālās un speciālās smērvielas klasiskiem transportlīdzekļiem, kā, piemēram, motoru un transmisiju eļļas, funkcionālie šķidrumi un praktiskie palīglīdzekļi, piemēram, aerosoli un ziedes.

ADDINOL Classics brošūra sniedz informāciju par plašu produktu klāstu, tajā ir atrodami noderīgi padomi un ieteikumi pareizai produkta izvēlei, kā arī attiecīgās smērvielas izmantošanai. Brošūru iespējams ērti lejupielādēt sadaļā Lejupielādes.