Sistēmas tīrīšana un aizsardzība

Vispārējās ķēžu, bīdāmo elementu un ruļļu sistēmu apkopes un servisa ietvaros, ierīces nevainojamas darbības nodrošināšanai mēs iesakām veikt regulāru sistēmas tīrīšanu ar līdzekli ADDINOL System Cleaner HT. ADDINOL System Cleaner HT ir izstrādāts visu eļļošanas un transportēšanas sistēmu tīrīšanai un aizsargāšanai pie temperatūrām līdz +240°C.

Arī jaunas iekārtas nodošana ekspluatācijā ar ADDINOL Cliptec XHS ķēžu eļļu ADDINOL System Cleaner HT sniedz vairākas priekšrocības:

  • tas neitralizē un noņem agresīvas ķīmiskas vielas un atliekas uz berzes daļām
  • lieliski novērš nogulšņu veidošanos un
  • ievērojami veicina visu sistēmu tīrību.

Pārejot uz ADDINOL Cliptec XHS sērijas augstas veiktspējas ķēžu smērvielām, optimālai sagatavošanai mēs iesakām veikt tīrīšanu ar ADDINOL System Cleaner HT. Produkts rūpīgi attīra bīdāmo un ruļļu ķēdes sistēmu no tīrīšanas atlikumiem, iepriekš izmantotā produkta nogulsnēm un citām svešām vielām. Piemaisījumi, pateicoties aktīvai tīrīšanai, tiek izšķīdināti. Tas nodrošina nevainojamu smērvielas piegādi, augstu tīrību un optimālu transportēšanas sistēmas funkcionēšanu.

Pateicoties ADDINOL System Cleaner HT, tiek pagarināti plānotie oriģinālā aprīkojuma ražotāja noteiktie apkopes intervāli. Turklāt tiek panākts enerģijas patēriņa, smērvielu patēriņa un uzturēšanas izmaksu samazinājums.

Lūdzu, ņemiet vērā sistēmas ražotāja norādījumus katrā konkrētā gadījumā un iekārtā!