ADDINOL motoreļļas – samazināts degvielas patēriņš & uzlabots sniegums 

ADDINOL augstas veiktspējas motoreļļas nodrošina lielisku aizsardzību pret nodilumu, uzsākšanas un uzsildīšanas mijiedarbību, pateicoties optimizētām zemās temperatūras īpašībām ar vienmērīgu darbību. Papildus motoreļļām, kas paredzētas vieglajām automašīnām un mikroautobusiem (gan jaunākiem, gan vecākiem transportlīdzekļu modeļiem)  produktu sortiments ietver arī motoreļļas komerctransportam un stacionārām iekārtāmjaukta tipa autoparkamjūras un dzelzceļa transportlīdzekļiem, kā arī motocikliem (2- un 4-taktu) un traktoriem.

Mūsu augstvērtīgajām motoreļļām ir vairāk kā 150 licences, tādējādi pārspējot vietējo un starptautisko automobiļu ražotāju, kuru vidū ir tādi zināmi vārdi kā Mercedes-Benz, Porsche, Ford un Volkswagen koncerns.

Jūsu priekšrocības īsumā:

 • izcila dzinēja tīrība, pateicoties augstai tīrīšanas spējai
 • uzticama aizsardzība pret nodilumu un koroziju ilgstošas dzinēja darbības laikā
 • lieliska uzsākšanas un uzsildīšanās īpašības ar vienmērīgu darbību
 • samazināts emisiju daudzums
 • stabila eļļošanas kārtiņa jebkādos ekspluatācijas apstākļos
 • uzlabotas berzes īpašības zemākam degvielas patēriņam
 • zems eļļas patēriņš, pateicoties samazinātai iztvaikošanai
 • lieliska, visaptveroša aizsardzība katalītiskajiem pārveidotājiem un citām izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmām*
  *lūdzu, ņemiet vērā transportlīdzekļa ražotāja ieteikumus
 • kompetenta individuāla apkalpošana, ko nodrošina mūsu tehniskais personāls

Viens klikšķis līdz piemērotākajai motoreļļai

Izmantojiet mūsu Eļļas meklētāju. Izmantojot transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību vai pēc transportlīdzekļa modeļa meklētāja (ražotājs/modelis/ražošanas gads/zirgspēki), mēs Jums ieteiksim Jūsu transportlīdzeklim piemērotāko ADDINOL augstās veiktspējas motoreļļu.

Izšķirošais faktors, izvēloties pareizo motoreļļu, ir transportlīdzekļa lietošanas un tehniskās apkopes rokasgrāmata. Tajā ražotājs ir norādījis informāciju par viskozitāti, piemēram, SAE klasi, kā arī rekomendācijas un specifikācijas (ACEA, API). Šo informāciju Jūs varat atrast arī uz mūsu produktu etiķetēm. Izmantojiet kompetentu individuālo servisu, ko nodrošina mūsu tehniskais personāls . Mēs Jums labprāt palīdzēsim!