ADDINOL ķēžu smērvielas – ideāli piemērotas īpaši augstām temperatūrām

Ķēžu smērvielu jomā ADDINOL specializējas to izmantošanai īpaši augstās temperatūrās. Uz sintētisko komponentu ar īpašām piedevām bāzes, ADDINOL ķēžu smērvielas ir piemērotas konveijeru ķēdēm, konveijeru ruļļiem vai piedziņas siksnām, kurām ir lielas termiskās slodzes, atrodoties krāsnīs, žāvētājos, plēves stiepšanas iekārtās vai preses līnijās. Pat lielas slodzes un ātruma apstākļos ADDINOL augstas temperatūras ķēžu eļļas efektīvi novērš aplipuma un nogulšņu veidošanos.

Augsta veiktspēja visos apstākļos

Augstas temperatūras ķēžu eļļa no ADDINOL Cliptec XHS sērijas  ir izmantojama pie temperatūrām līdz pat max. +250 °C, īpaši plastmasas rūpniecībā. Neskatoties uz augstajām temperatūrām, ADDINOL Cliptec XHS ķēžu eļļas neveido aplipumu virskārtu uz ķēdes posmu virsmas. Eļļas padeves atveres neaizsērē. Pat lielā ātrumā ķēdes eļļas cieši pieguļ ķēdes bīdāmajām virsmām un nodrošina konstanti stabilu eļļošanu.
Izmantojot ADDINOL ķēžu smērvielas, Jūs būsiet ieguvēji, pateicoties to efektivitātei un ekonomiskam patēriņam.

Samazināts enerģijas un eļļas patēriņš

Augsta ķēžu, konveijeru lenšu un konveijeru ruļļu termiskā noslogotība ir raksturīga šķiedru plātņu ražošanas procesā. Īpaši putekļainai, agresīvai un mitrai videi, kas novērojama nepārtraukti darbojošajās preses līnijās “Dieffenbacher” uzņēmumā (CPS Conti­Panel­System) un “Siempelkamp” koncernā (ContiRoll®­Presses), kā arī pārtrauktajā ciklā strādājošajā “Küsters­Pressen” tika izstrādāta ADDINOL Belt Lube HT sērija. Papildus aktīvai aizsardzībai pret nodilumu un nogulsnēm šīs ķēdes eļļas raksturo to īpaši zemais berzes koeficients. Nelielā berzes pretestība izraisa attiecīgo komponenšu mehāniskās un termiskās slodzes samazināšanos. Izmantojot ADDINOL Belt Lube HT produktus, ir iespējams palielināt iekārtas kalpošanas laiku un samazināt enerģijas patēriņu.

Jūsu priekšrocības īsum

  • iesaka vadošie starptautiskie oriģinālā aprīkojuma ražotāji
  • optimāla lietošana augstas temperatūras apstākļos
  • preventīvs pret aplipumu un nogulšņu veidošanos
  • lieliska aizsardzība pret nodilumu
  • samazināts patēriņš, pateicoties minimālajiem iztvaikošanas zudumiem
  • ilgāks komponenšu un iekārtu ekspluatācijas laiks
  • kompetenta individuāla apkalpošana, ko nodrošina mūsu tehniskais personāls