Augstas veiktspējas transmisijas eļļas, kuras nosaka jaunus standartus 

Ilgāks kalpošanas un ekspluatācijas laiks, lielāka ekspluatācijas drošība un izmaksu samazināšana ir tikai dažas no ADDINOL industriālo transmisijas eļļu priekšrocībām. Tās tiek izstrādātas ciešā sadarbībā ar vadošajiem transmisijas un iekārtu ražotājiem, kā arī pētnieciskajiem institūtiem.

Jaunās tehnoloģijas, kā, piemēram, Surftec® vai Advantec Formula, nodrošina ADDINOL augstās veiktspējas transmisijas eļļu Eco Gear optimālu sniegumu arī ārkārtīgi augstas slodzes un temperatūras apstākļos, kā, piemēram, vēja ģeneratoru gadījumā.

Izmantojiet ADDINOL industriālo transmisijas eļļu priekšrocības tās bāzētās uz minerālu, sintētiskām, PAO bāzētām vai silikonu nesaturošām bāzes eļļām, paredzētas lietošanai lielas slodzes apstākļos, nodrošinot maksimālu pretnodiluma aizsardzību.

Surftec® – iedarbīgā pretnodiluma formula

Pateicoties Surftec® tehnoloģijai, augstas veiktspējas ADDINOL Eco Gear M un S smērvielas pielāgojas mainīgajām slodzēm sazobē un palielina to nestspēju. Tādējādi mikropittinga un pittinga (izdrupšanas) pēdas un virsmas defekti tiek mērķtiecīgi neitralizēti. Arī krietni bojātās zobratu virsmas, izmantojot ADDINOL Eco Gear M un S, tiek izlīdzinātas.

Advantec Formula – maksimālai energoefektivitātei

Modernajām transmisijām, kā, piemēram, vēja turbīnām, ideāli piemērots ADDINOL Eco Gear W. Balstoties uz inovatīvo “Advantec Formula”, tas samazina berzi starp saskares virsmām un samazina eļļas kartera temperatūru, tādējādi izraisot transmisijas jaudas zuduma samazināšanos, un rezultātā, palielinot transmisijas efektivitāti.

SOS transmisijas bojājumiem 

Parastās transmisiju smērvielas nav efektīvas pret nodilumu. Sarežģītu ekspluatācijas apstākļu gadījumā var veidoties virsmas mikroplaisas, “pelēkie traipi”, izdrupšana, asas malas vai pat virsmas defekti. Tā rezultātā transmisija var tikt bojāta, kas izraisa ražošanas procesa dīkstāvi. Bieži vien jau bojātu transmisiju darbības turpināšanu ir iespējams nodrošināt, pateicoties pārejai uz augstas veiktspējas ADDINOL Eco Gear M un S transmisijas eļļām. Daudzas no tām spēj darboties vismaz līdz brīdim, kad tiek nomainīta bojātā iekārtas daļa, savukārt, citas – vēl vairākus gadus.

Jūsu priekšrocības īsumā:

  • zemākas uzturēšanas izmaksas, kas saistītas ar ilgāku eļļas maiņas intervālu
  • aktīvā nodiluma aizsardzība, pateicoties Surftec® tehnoloģijai
  • iepriekš bojātu virsmu izlīdzināšana (virsmas defekti un mikrodefekti)
  • paaugstināta energoefektivitāte, ievērojami samazinot berzi (salīdzinājumā ar standarta CLP eļļām)
  • ilgāks transmisiju un komponenšu kalpošanas laiks
  • kompetenta individuālā apkalpošana, ko nodrošina mūsu tehniskais personāls