Project Description

ADDINOL gāzes dzinēju eļļas – maksimālai efektivitātei

ADDINOL gāzes dzinēju eļļas tiek izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un drošu darbību koģenerācijas stacijās. Tās bāzētas uz augstvērtīgiem minerāleļļu rafinātiem kombinācijā ar jauna veida piedevu tehnoloģiju un ir īpaši pielāgotas sarežģītām moderno gāzes motoru prasībām. ADDINOL katram gāzes veidam un atšķirīgajiem ekspluatācijas apstākļiem piedāvā piemērotāko produktu. ADDINOL gāzes dzinēju eļļas tiek izmantotas biogāzes iekārtās, atkritumu, notekūdeņu, raktuvju un citu gāzu iekārtās, kā arī dabasgāzes dzinēju ekspluatācijā. Neatkarīgi, vai ir paaugstināta darba temperatūra, vai piesārņojuma līmenis, šīs eļļas ir īpaši izstrādātas, lai atbilstu gāzes dzinēju sarežģītajām prasībām:

Izmantojiet ADDINOL gāzes dzinēju eļļas, kā, piemēram, ADDINOL MG 40-Extra Plus biogāzes iekārtām vai ADDINOL Eco Gas 4000 XD darbam ar dabasgāzi.

Sniegums, kas pārliecina

ADDINOL gāzes motoru eļļu izcilo sniegumu apliecina daudzi vadošo motoru ražotāju nosaukumi: GE Jenbacher, MWM, Caterpillar, MAN, MTU Onsite Energy, Tedom, Perkins.

Sistēmas tīrīšana un aizsardzība

Vispārējās ķēžu, bīdāmo elementu un ruļļu sistēmu apkopes un servisa ietvaros, ierīces nevainojamas darbības nodrošināšanai

Maksimālais eļļas kalpošanas laiks pēc individuāla pasūtījuma

Regulāra eļļas kontrole un eļļas maiņa noteiktos intervālos nodrošina stabilu gāzes motora darbību. Ar ADDINOL analīžu pakalpojuma palīdzību lietotājs saņem pārskatu par svarīgākajiem rādītājiem, kā arī ieteikumu optimālam eļļas maiņas intervālam, kas ir īpaši pielāgots attiecīgai iekārtai.

Jūsu priekšrocības īsum:

  • zemākas uzturēšanas izmaksas, kas saistītas ar ilgāku eļļas maiņas intervālu
  • droša nodiluma aizsardzība
  • aizsardzība pret nogulsnēm un koroziju
  • izcila efektivitāte, pateicoties augstākam motora tīrības līmenim
  • droša ekspluatācija un ilgs motora darba mūžs
  • atzīst un lieto vadošie iekārtu ražotāji
  • kompetenta individuāla apkalpošana, ko nodrošina mūsu tehniskais personāls