6500 starptautiskās izstādes dalībnieki, aptuveni 200 000 apmeklētāju no visas pasaules, 2500 Vācijas un ārzemju žurnālisti un aptuveni 5,6 mlj. biznesa kontakti piecās dienās – tas, ko nozīmē pasaules lielākā industriālā izstāde, kas norisināsies Hannoverē (Vācijā).

Laika posmā 24.04.2017.-28.04.2017. izstāde apvienos galvenos tehnoloģiju un rūpniecības nozares pārstāvjus: pētniekus un attīstītājus, automatizācijas un datorizācijas inženierus, piegādātājus un ražošanas tehnoloģijas, enerģētikas pārstāvjus u.c. Izstādē arī ADDINOL prezentēs savas augstas veiktspējas smērvielas.

Tāpat kā pagājušajā gadā kolektīvā stenda “Decentralizētā elektroenerģijas piegāde” ietvaros kompānija ADDINOL piedalīsies izstādē, kurā varēs iepazīties ar visu ADDINOL augstas veiktspējas smērvielu produkcijas klāstu decentralizētai energoapgādei. Īpaša uzmanība tiks vērsta mūsu novatoriskām eļļām gāzes dzinējiem, kas darbojas ar dabasgāzi un speciālām gāzēm, pirmkārt, tiks iepazīstināta mūsu inovatīvā ADDINOL Eco Gas 4000 XD eļļa. Arī varēs saņemt informāciju par Eco Gear sērijas transmisijas eļļām un mūsu turbīnu eļļām. Šīs eļļas apvienojumā ar mūsu servisu un pieredzi dod nepārspējamas priekšrocības iekārtu īpašniekiem un to apkalpojošiem uzņēmumiem. Papildus būs pasniegta ADDINOL lekcija “Vēja enerģijas piegādāju forumā” ceturtdien, 27.04.2017. (27. halle, D48 stends).

Apmeklējiet pasaules lielāko rūpniecības nozares izstādi Hannoverē š.g. 24., 25., 26., 27. un 28. aprīlī!