No 2011.g. 11.līdz 13.janvārim Vācijas pilsētā Nirnbergā norisināsies jau divdesmito reizi Vācijas Biogāzes asociācijas rīkotā biogāzes izstāde. Izstādes devīze: ”Biogāze var – protams”. Šogad Eiropas lielākajā biogāzes izstādē piedalās arī ADDINOL, piedāvājot savus risinājumus biogāzes iekārtām.

Izstādes programma ir ļoti plaša, sākot no lekcijām un semināriem par mikrogāzes tīkliem, biogāzes iekārtu drošību un optimizāciju, kā arī par biogāzes reģionālo izmantošanu un likuma par atjaunojamās enerģijas resursiem papildināšanu (German Renewable Energy Act 2012).

Biogāzes nozare var atskatīties uz veiksmīgo un straujo attīstības vēsturi pēdējo 20 gadu laikā. Šodien šī nozare ir ļoti svarīgs ekonomiskais faktors valstiskā līmenī. 2010.g. apmēram 4.3 miljoni Vācijas mājsaimniecību tika apgādātas ar elektroenerģiju, kas iegūta izmantojot atjaunojamos enerģijas resursus.

Lielākā biogāzes nozares tikšanās vieta Eiropā janvāra sākumā pulcēs apmēram 6000 apmeklētāju, tostarp 280 dalībniekus. Apmeklējiet mūs 12 halles 435 stendā un uzziniet vairāk par ADDINOL piedāvātajām gāzes dzinēju eļļām MG 40-Extra Plus un MG 40-Extra LA, kas izstrādātas izmantošanai biogāzes iekārtās.