Biogaz Europe

29.01.2020–30.01.2020
Nantes izstāžu centrs
Grand Palais, B34 Parc des Expositions Route de Saint-Joseph de Porterie 44300 Nantes Francija
www.biogaz-europe.com

“Biogaz Europe” ir nozīmīga starptautiska zaļo, atjaunojamo gāzes resursu izstāde, kas notiek Francijā. Izstādē apvienojas visi gāzes nozares profesionāļi. Šogad tā notiks no 2020. gada 29.-31. janvārim Nantes izstāžu centrā (Francijā).

Šis ir obligāts pasākums arī kompānijai ADDINOL Lube Oil France SAS, kas sniedz plašu preču klāstu videi draudzīgas elektroenerģijas ražošanai, kā, piemēram, gāzes motoreļļas koģenerācijas iekārtām. ADDINOL inženieri, kuriem ir izcilas zināšanas smērvielu ražošanā, varēs konsultēt fermerus, dzīvokļu un komunālo pakalpojumu sniedzējus un lauksaimniekus par gāzes motoreļļu lietošanas termiņa pagarināšanu, noteikto robežvērtību ievērošanu, atšķirību starp augsta un zema kvēpu veidojošo vielu satura motoreļļām, kā arī par ADDINOL piedāvāto smērvielu analīzi.

Kompleksa biogāzes iekārtu drošība

Ņemot vērā, ka ADDINOL sortimentā ir vairāk nekā 650 dažādu smērvielu, šis uzņēmums var piedāvāt optimālu risinājumu pat vissarežģītākajiem uzdevumiem eļļošanas jomā. Līdzās gāzmotoru eļļām mūsu sortimentā ir arī daudzas citas pozīcijas, sākot no dzesēšanas šķidrumiem, transmisijas un kompresoru eļļām līdz plastikāta eļļām, pastām un aerosoliem.

Gāzmotoru eļļas izstrādā, ņemot vērā gāzes dzinēju sarežģītās un daudzpusīgas tehniskās prasības, un tās jau sen ir kļuvušas par nozīmīgu konstrukcijas elementu. Apmeklējot Grand Palais stendu V32, uzziniet, kāds eļļošanas materiāls vislabāk piemērots drošam un stabilam jūsu biogāzes stacijas darbam.