ADDINOL ir papildinājis savu vieglo pasažieru automašīnu motoreļļu klāstu ar jaunu produktu ADDINOL Premium 0530 C1. Šī motoreļļa ir ieteicama lietošanai automašīnās ar dīzeļdzinējiem, kam piemērotas attiecīgās ACEA C1 specifikācijās ieteiktās motoreļļas.

Ieviešot šo sintētisko, degvielu ekonomējošo, augstas veiktspējas motoreļļu ADDINOL Premium 0530 C1, uzņēmums ADDINOL var piedāvāt tirgum SAE 5W-30 klases motoreļļu ar samazinātu HTHS-viskozitāti, zemu-SAPS piemaisījuma līmeni un ar LONG-LIFE īpašībām (pagarināts nomaiņas intervāls). Šī eļļa pilnībā atbilsts ACEA C1 prasībām un ir ieteicama lietot jaunākās paaudzes vieglajām automašīnām, tai skaitā arī Land Rover, Mazda, Mitsubishi and Jaguar, kas ir aprīkotas ar modernām izplūdes gāzu neitralizēšanas sistēmām.
ADDINOL Premium 0530 C1 ir piemērota lietošanai visiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas atbilst ACEA A5/B5 specifikācijām. Turklāt, šī motoreļļa pilnībā atbilst JASO DL-1 prasībām.
ADDINOL Premium 0530 C1 motoreļļa var tikt lietota tikai tādā gadījumā, ja attiecīgās markas automašīnas dzinējam ir piemērota motoreļļa ar pazeminātu HTHS viskozitāti!