Izstrādājot NLGI 00 klases speciālu konsistento smēri ADDINOL Multiplex FD 00, kompānija ADDINOL paplašina savu smēru asortimentu farmācijas, pārtikas un kosmētikas industrijas sektorā. NLGI 00 konsistences klases plastiskā smēre piemērota izmantošanai dažādos apstākļos. Jaunais produkts Multiplex FD 00 pēc savām īpašībām un izmantošanas iespējām ir salīdzināms ar tādiem produktiem kā Multiplex FD1 un Multiplex FD2.

ADDINOL Multiplex FD 00 ir pusšķidra, baltas krāsas NLGI 00 klases smēre, kas piemērota izmantošanai pārtikas rūpniecības nozarē. Produkts izgatavots uz sintētisko ogļūdeņražu (PAO) bāzes ar viskozitāti 350 mm2/s pie 400C, satur biezinātājvielu – alumīnija kompleksa ziepes un pretnodiluma (EP) piedevas. Produkta izmantošanas temperatūras amplitūda ir no -45°C līdz +160°C, īslaicīgi līdz +200°C.

Produkts ir speciāli izstrādāts centralizētajām sistēmām, kurās reduktoru, slīdgultņu un ritgultņu eļļošanai tiek izmantotas pusšķidras smēres. Šī smēre īpaši tiek rekomendēta darbības apstākļos, kad iespējams tiešs kontakts ar pārtikas produktiem.

ADDINOL Multiplec FD 00 ir saņēmusi NSF H1 atļauju (reģistrācijas numurs 143065).