Jau šodien jaunākas paaudzes motoreļļu sasniegumi ir augstajā līmenī. Dzinēju tehnoloģijas attīstība raksturojas ar kompaktākiem dzinējiem un degvielas efektivitātes pieaugumu. Savukārt, tas nozīmē augstākas prasības smērvielām visā to lietošanas laikā. Lai nodrošinātu automašīnu ražotāju (OEM) prasības, ADDINOL kompānija ir izstrādājusi un izlaidusi divus jaunus, augstas kvalitātes produktus – ADDINOL Economic 020 un Economic 0520 ar jaunas SAE 0W-20 un 5W-20 klases viskozitātēm.

Abi produkti parāda izcilu degvielas patēriņa efektivitāti un milzīgu degvielas ekonomijas potenciālu. Lieliskas pretnodiluma īpašības un augstas tīrīšanas spējas nodrošina vislabāko aizsardzību un maksimālu dzinēja kalpošanas ilgumu. Nepārspējama stabilitāte pret novecošanās ļauj pagarināt eļļas nomaiņas intervālus pat tad, ja izmantojat mainīgus servisa intervālus.

Economic 020 un Economic 0520 ir motoreļļas ar samazinātu HTHS-viskozitāti. Pateicoties izcilām plūstamības īpašībām zemā temperatūrā, abi produkti parāda labāko pret novecošanās stabilitāti un panāk drošu eļļošanu visos ekspluatācijas apstākļos. Īpaši piemērots aukstam laikam – Economic 020.

Economic 020 un Economic 0520 ir API SN with Resourse Conserving spefikācija. Tas nozīmē, ka tie galvenokārt atbilst jaunākām Amerikas un Āzijas autoražotāju (OEM) prasībām. Papildus tie atbilst Ford WSS-M2C-945A prasībām – šī specifikācija ietver Ford WSS-M2C-930A un Ford WSS-M2C-925A, kā arī Chrysler MS6395 un GM 6094M prasībām.

Specifikācijas: API SN with Resourse Conserving, ILSAC GF-5

Atbilst prasībām: Ford WSS-M2C-945A, Chrysler MS6395, GM 6094M