Boru saturoši savienojumi tiek turēti aizdomās kā dažādu slimību izraisītāji vai veicinātāji, tāpēc uz produktiem un ķīmiskajiem maisījumiem, kuros boru saturošo savienojumu koncentrācija ir vismaz 0,3 %, tiek noteikti atsevišķi marķēšanas noteikumi, kas stājas spēkā nekavējoties. Šā iemesla dēļ mēs savā produktu klāstā iekļausim jaunas ar ūdeni sajaucamas emulsijas metālapstrādei, kas nesatur bora savienojumus un lietošanas laikā neveido borskābes. Tādējādi ADDINOL metālapstrādes emulsiju klāsts joprojām būs konkurētspējīgs un piedāvās produktus, kas ir nekaitīgi veselībai saskaņā ar pašreizējām prasībām.

Jauno ADDINOL metālapstrādes emulsiju priekšrocības īsumā:

  • Uzlabots sastāvs
  • Ilgāks iespējamais kalpošanas laiks
  • Mazākā uzņēmība pret baktēriju invāziju vai sēnīšu veidošanos – parasti nav nepieciešams izmantot biocīdus vai tamlīdzīgus līdzekļus
  • Labākas skalojošās īpašības
  • Plašāks izmantojamības spektrs
  • Uzlabota saderība ar apstrādājamajiem materiāliem
  • Ar WM 442 iespējams apstrādāt 80% dažādu krāsaino metālu
  • Ar WM 102 iespējams veikt arī slīpēšanas operācijas

Jaunais emulsiju klāsts

ADDINOL PENTA-COOL WM 102 nesatur bora savienojumus un formaldehīda atbrīvotājus. Izmantojot atbilstošas cietības ūdeni, emulsijai ir ļoti zema putošanās tendence, un tā ir piemērota arī slīpēšanas operācijām. Tās darba profilu papildina ļoti labas dzesējošās un mazgājošās īpašības, kā arī lieliska aizsardzība pret koroziju. PENTA-COOL WM 102 emulsiju metālapstrādei var izmantot dzelzs, tērauda, leģētā tērauda, čuguna, alumīnija, plastmasas un citu polimēru apstrādei. Tā neder magniju saturošu sakausējumu apstrādei.

ADDINOL PENTA-COOL WM 442 ir amīnus saturošs metālapstrādes emulsijas koncentrāts bez bora savienojumiem, universālai lietošanai kā arī smagiem apstrādes procesiem. Tas ir piemērots dzelzs, tērauda, alumīnija, dažādu sakausējumu un krāsaino metālu apstrādei. Magnija sakausējumu apstrādei, lūdzu, sazinieties ar ADDINOL tehnoloģiju nodaļu, lai iegūtu vairāk informācijas.

Turpinājumā iepazīstieties ar ADDINOL PENTA-COOL WS 251. Tas ir ūdenī šķīstošs metālapstrādes emulsijas koncentrāts, kas nesatur minerālās eļļas un ir paredzēts izmantošanai gan individuāli uzpildāmās iekārtās gan centralizētās uzpildes sistēmās. Moderna inhibitoru tehnoloģija nodrošina labu bioloģisko stabilitāti. Produkts nesatur baktericīdus. Emulsija paredzēta leģēta un neleģēta tērauda, kā arī čuguna slīpēšanas operācijām. Emulsija ar atsevišķiem nosacījumiem ir piemērota vara, alumīnija un citu krāsaino metālu apstrādei.