Degvielas un eļļas patēriņa samazinājums, kā arī izplūdes gāzu emisijas samazināšana ir tehnoloģiju attīstības galvenās tendences, kurām ir liela ietekme uz dzinēju un izplūdes gāzu papildu attīrīšanas sistēmu izstrādi. Latiņa ir pacelta ļoti augstu, un to var sasniegt, izmantojot speciāli izstrādātās motoreļļas.

Papildus tam, ka nākotnē motoreļļām būs jāatbilst paaugstinātām prasībām uz kaitīgo vielu emisijām, vienlaikus tām nāksies veikt arī lielāku ieguldījumu degvielas ekonomijas jomā. Attiecīgie degvielas un eļļas patēriņa parametri jau sen noteikti starptautiskajās specifikācijās.

Martā ADDINOL augsti efektīvo dzinēju eļļu klāsts ir papildinājies ar jaunu produktu ADDINOL Economic 016 ar viskozitāti SAE 0W-16, kurš ir apveltīts ar ļoti būtisku degvielas ekonomijas un CO2 izmešu daudzuma samazināšanas potenciālu. Pateicoties lieliskai plūstamībai zemās temperatūrās, ADDINOL Economic 016 demonstrē izcilas īpašības pie aukstā starta un nodrošina uzticamu eļļošanu jebkuros ekspluatācijas apstākļos. Šī motoreļļa īpaši ieteicama lietošanai aukstā klimatā un ir piemērota daudzām automašīnām ar benzīna dzinēju, tai skaitā: Toyota, Lexus, Mazda, Honda, Nissan, Infiniti, Mitsubishi, Subaru, Suzuki u.c.