Daudzu produktu ražošanā tehnoloģiskiem procesiem ir nepieciešams liels siltumapgādes daudzums. Ja tiešā apsilde nav iespējama vai ir nepilnīga, piemēram, nav iespējams sasniegt noteikto temperatūras līmeni vai pastāv nevienmērīga siltuma atdeve, tad šajā gadījumā var līdzēt siltumapmaiņas iekārtas uzstādīšana.

Siltumapmaiņas iekārtas darbojas līdzīgi kā tradicionālā apkures sistēma mājās. Karsta ūdens vietā cirkulē speciāls šķidrums jeb siltumnesēja eļļa, kas novada siltumu uz nepieciešamajiem sistēmas mezgliem. Rūpniecībā dažkārt tiek izmantotas minerālās siltumnesēja eļļas ekonomisku apsvērumu dēļ. Savukārt, sintētiskām termo eļļām ir būtiskas priekšrocības – paaugstināta aizsardzība pret novecošanos un uzlaboti siltumvadītspējas koeficienti, kas ievērojami paildzina tādas eļļas kalpošanas laiku.

Mūsu jauno sintētisku siltumnesēja eļļu WÄRMETRÄGERÖL XW 15 HT lieto līdz +350 °C pie maksimālās produkta temperatūras plūsmas; maksimālā eļļas plēves temperatūra: +380 °C. Darbības temperatūras amplitūda no −5°С līdz +350°С. Šo produktu var izmantot plašā temperatūras diapazonā kā sildīšanai, tā arī dzesēšanai. Siltumnesēja eļļai ir zema viskozitāte zemās temperatūrās, līdz ar to viegla sistēmas palaišana, nodrošinot energopatēriņa ekonomiju.

Pateicoties sintētiskai bāzes eļļai, Wärmeträgeröl XW 15 HT eļļa ir termiski stabila un ar lieliskām siltuma vadīšanas spējām.

Eļļa Wärmeträgeröl XW 15 HT aizvieto iepriekšējo produktu ADDINOL Wärmeträgeröl XW 75.

Svarīga piezīme! Sakarā ar Wärmeträgeröl XW 15 HT atšķirīgu ķīmisko sastāvu to nedrīkst jaukt kopā ar ADDINOL Wärmeträgeröl XW 75 un ADDINOL Wärmeträgeröl XW 15.