Neskatoties uz politisko un ekonomisko nenoteiktību pēdējos gados, ADDINOL Lube Oil GmbH ir izdevies nostiprināt un paplašināt savas pozīcijas tirgū kā augstas kvalitātes smērvielu piegādātājs visā pasaulē, galvenokārt, rūpniecības nozarē. Lai apmierinātu augošu pieprasījumu pēc ADDINOL augstas veiktspējas smērvielām, tika izstrādāts daudzpakāpju investīciju plāns paplielināt gan ražošanas jaudas, gan uzņēmuma administratīvo kapacitāti Leunā, Vācijā. Laikā, kad ADDINOL svin savu 80. jubileju, tiks sasniegts vēl viens pagrieziena punkts veiksmīgā ADDINOL vēsturē.

2016.gada 26.aprīļa būvniecības sākuma ceremonija – vairāku pārmaiņu sākums ADDINOL biroja un ražošanas telpās, ko abi akcionāri Dr. Hans O.A. Koehn un Georg Wildegger svinēja ar visu ADDINOL komandu. “Ar jaunu administrācijas ēku mēs nodrošināsim ne tikai steidzami nepieciešamo platību, bet arī ideālus darba apstākļus, reorganizējot telpas un darba plūsmu. Tajā pašā laikā, investīcijas nozīmē apliecinājumu rūpnīcas atrašanās vietai Leunā un ražošanai Vācijā,” saka ģenerāldirektors Georgs Wildegger.

Augošais pieprasījums pēc praktiskiem semināriem, ko pasniedz ADDINOL inženieri vai ražošanas vadītāji no pētniecības un attīstības departamenta, ir strukturālu izmaiņu pamats. Izveidojot papildu sapulču telpas un konferenču zāles, ADDINOL akadēmijā varēs vienlaicīgi nolasīt seminārus lielākam klausītāju lokam. Darbiniekus Leunā iepriecinās ieprojektētā jumta terase, kur labos laika apstākļos varēs ieturēt pusdienas vai iemalkot tasi kafijas.

Jubilejas gadā arī ADDINOL ražošanas teritorijā plāno celtniecības darbus. Tiks savienoti atsevišķi ražošanas cehi, lai apmierinātu augošo pieprasījumu pēc speciālām smērvielām kā, piemēram, turbīnu eļļas. Plašākas telpas un pārstrukturizēti rūpnīcas kompleksi veicinās ražošanas jaudas palielināšanos un optimizēs ražošanas procesu. Arī augstas veiktspējas smērvielas tiks iepildītas 1L – 20L kannās rūpnīcā Leunā kā iepriekš. Ar pilnībā automatizētu mazo iepakojumu iepildīšanas līniju palielinās rūpnīcas kapacitāti un nodrošina tās elastību pat pie lielākiem pārdošanas apjomiem.