Mūsu ielās ir sastopamas daudzas mašīnas, kuras jaudas ziņā neatpaliek no sacīkšu automobiļiem. Nav svarīgi, kur Jūs brauciet, jo jebkurā gadījumā, labu braukšanas apstākļu nodrošināšanai ir nepieciešama vienmērīga dzinēja darbība. Addinol kompānijas produkcijas sortimentā ir pieejama kvalitatīvu smērvielu sērija, kura ir izstrādāta speciāli paaugstinātas jaudas dzinējiem.

ADDINOL Super Visco MV 0556

ADDINOL Super Visco MV0556 – tā ir vieglas plūstamības, SAE 5W-50 klases sintētiskā motoreļļa, kas izgatavota uz sintētisko bāzes eļļu pamata, kā arī īpaši atlasītu piedevu paketi, nodrošinot izcilu dzinēja tīrību, lieliskas dispersijas īpašības, pretkorozijas un pretnodiluma īpašības, kā arī termisko oksidēšanās izturību. Eļļai piemīt lieliska darbība zemas temperatūras apstākļos, kā rezultātā tiek garantēts drošs aukstais starts. Eļļai piemītošās vieglas plūstamības īpašības pagarina dzinēja un eļļas ekspluatācijas laiku.
Produkta pielietojums:
• Tiek rekomendēts vieglā autotransporta benzīna un dīzeļdzinējiem.
• Īpaši tiek rekomendēts jaunākās paaudzes paaugstinātas jaudas dzinējiem, kuri aprīkoti ar degvielas tiešās iesmidzināšanas sistēmu un turbodzinējiem.
Viskozitātes klase
SUPER VISCO MV0556: SAE 5W-50
Specifikācijas un licences
SUPER VISCO MV0556: ACEA A3/B3/B4; API SM/CF;
Izpilda sekojošas prasības: BMW Longlife-98; MB 229.3; VW 502 00/505 00; GM-LL-B-025

ADDINOL Super Visco MV 1066

ADDINOL Super Visco MV1066 – tā ir augstas veiktspējas, vieglas plūstamības un SAE 10W-60 klases sintētiskā motoreļļa. Paaugstināta jauda tiek nodrošināta pateicoties augstas kvalitātes sintētiskās eļļas un speciāli optimizētu piedevu komplektam. Plašais viskozitātes diapazons nodrošina efektīvu dzinēja aizsardzību ekstremālas un ilglaicīgas noslodzes apstākļos. Lieliskās eļļas mazgājošās īpašības garantē optimālo virzuļu tīrību.
Eļļas vissezonas īpašības nodrošina stabilas smērvielas kārtiņas izveidošanos augstas ekspluatācijas temperatūras apstākļos, kā arī garantē vieglu darbību un iedarbināšanas iespējas zemas temperatūras apstākļos.
Pielietojums:
• Vieglas plūstamības eļļa tiek rekomendēta sportiskiem, augstas tehnoloģijas dzinējiem
• Produkts piemērots izmantošanai vieglā autotransporta benzīna un dīzeļdzinējos
• Īpaši tiek rekomendēts jaunākās paaudzes turbodzinējiem un augsti forsētiem dzinējiem, kas aprīkoti ar tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu
• Produkts ir piemērots arī motociklu 4-taktu dzinējiem, funkcionējošiem dažādos režīmos (šoseja, bezceļš).
Viskozitātes klase
SUPER VISCO MV1066: SAE 10W-60
Specifikācija un licences
SUPER VISCO MV1066: ACEA A3/B3; API SJ/CF; JASO MA

Ja vēlaties iegūt papildus informāciju par pareizo smērvielu izvēli, vērsieties pie ADDINOL Latvia SIA.