ADDINOL – augstas veiktspējas smērvielas

ADDINOL piedāvā vairāk kā 650 augstas veiktspējas autotransporta un industriālās smērvielas. Tās ir kļuvušas par augstvērtīgu iekārtu struktūras elementu. Izstrādātas, izmantojot mūsdienu zināšanas un pieredzi, ciešā sadarbībā ar vadošajiem starptautiskajiem auto un iekārturažotājiem, tās atbilst starptautisko autoražotāju visaugstākajām kvalitātes prasībām un industriālajām inovācijām, kā arī ir saņēmušas vadošo auto un iekārtu ražotāju licences.

Autotransporta jomā produktu klāsts ietver motoreļļas (vieglām automašīnām, kravas automašīnām un motocikliem), automobiļu transmisijas eļļas un automobiļu funkcionālos šķidrumus, kā arī universālās traktoru eļļas, automātiskās transmisijas šķidrumus un smērvielas jūras un dzelzceļa transportlīdzekļiem.

Industriālo smērvielu klāstā ADDINOL piedāvā visdažādākās gāzes dzinēju motoreļļas, rūpniecisko pārnesumu kārbu eļļas, ķēžu eļļas un smērvielas pārtikas produktu ražošanas industrijai, kā arī turbīnu eļļas, hidrauliskos šķidrumus un veidņu eļļas, aerosolus, smēres un kompresoru eļļas.

Mūsu augstas veiktspējas smērvielas tiek izstrādātas, ražotas, kā arī nosūtītas klientiem visā pasaulē no uzņēmuma ķīmiskās rūpnīcas Leunā/Vācijā, un kopš 1936.gada tām ir piešķirtakvalitātes zīme „Made in Germany“.