Uz doto brīdi ir jau pieejama jaunā četrtaktu dzinēju motociklu produktu līnija: ADDINOL Pole Position.
Inovatīvās dzinēju eļļas atbilst un pārsniedz API SM un JASO MA-2, kuras pašreiz ir visaugstākās specifikācijas. Tas nozīmē to, ka ADDINOL ir viens no nedaudzajiem piegādātājiem, kas piedāvā dzinēju eļļas, kuras atbilst visaugstākajam veiktspējas līmenim gan Japāņu, kā arī Eiropas un Amerikas ražotāju motocikliem.

Motociklu ražotāji parasti pieprasa dzinēju eļļas, kuras atbilst Japānas Automobiļu Standartu Organizācijas (JASO) specifikācijām. Šīs JASO specifikācijas tiek iedalītas 2 grupās: M grupa paredzēta četrtaktu dzinējiem, savukārt F grupa – divtaktu dzinējiem. M grupai piederošās eļļas savukārt tiek iedalītas vēl divās kategorijās – MA un MB. Šīs kategorijas savā starpā atšķiras ar berzes koeficienta rādītāju uz slapja sajūga.
MA kategorijas eļļas piemērotas dzinējiem ar augstu griezes momentu un relatīvi mazu sajūgu, kā arī ir ideāli piemērotas slapjamiem sajūgiem.
Uz doto brīdi JASO MA-2 specifikācija nosaka visaugstākās prasības četrtaktu dzinēju eļļām. Šī specifikācija norāda augstāku berzes koeficientu uz slapjiem sajūgiem un nodrošina sajūga nevainojamu darbību dzinējiem ar īpaši augstu griezes momentu.
ADDINOL Pole Position pārsniedz JASO MA-2 standartus un nodrošina uzticamu eļļošanu arī sacīkšu apstākļos. Tas dod iespēju maksimāli izmantot dzinēja jaudu un novērst slapjā sajūga izslīdēšanas risku.
ADDINOL Pole Position dzinēju eļļas atbilst JASO MA-2 un var tikt izmantotas arī dzinējos, kuriem nepieciešama eļļa atbilstoši JASO MA specifikācijām. Līdz ar to ADDINOL jaunās dzinēju eļļas tiek uzskatītas par daudzfunkcionāla pielietojuma produktiem izmantošanai arī moto apkopes stacijās.

Eiropas un Amerikas ražotāji parasti pieprasa eļļas atbilstoši API. Pašlaik API SM ir visaugstākās specifikācijas četrtaktu benzīna dzinējiem, kurām atbilst arī ADDINOL Pole Position.

Jaunās, progresīvās tehnoloģijas dzinēju eļļas četrtaktu motocikliem ir pieejamas 4 viskozitātes klasēs: ADDINOL Pole Position SAE 10W-30 un SAE 10W-40 (bāzētas uz augstas klases sintētiskajām eļļām) un Pole Position SAE 10W-50 un 20W-50 – bāzētas uz pilnībā sintētiskajiem komponentiem.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]