Jau trešo gadu Latvijas tirgū darbojas ADDINOL LUBE OIL GmbH meitas uzņēmums SIA ”ADDINOL Latvia”. Kompānija nodarbojas ar augstas veiktspējas eļļu un smērvielu izstrādi un ražošanu.

ADDINOL plašais produkcijas klāsts piemērots ikvienai nozarei. Produkcijas klāstā atradīsiet produktus, kuri piemēroti auto un industriālajam sektoram (metālapstrāde, visa veida ražošana, biogāzes un dabasgāzes koģenerācija, vēja enerģija, HES), gan arī farmācijas un pārtikas rūpniecības sektoram speciāli izstrādātās eļļas.
ADDINOL autoprodukcijas klāstā ietilpst gan motoreļļas, gan transmisijas eļļas, kā arī hidrauliskie šķidrumi un ATF.
ADDINOL produkcijas klāstā ir 30(!) motoreļļas.
Piemēram, ADDINOL Extra Truck MD1049 LE ir augstas veiktspējas sintētiskā motoreļļa, kurai raksturīgs zems SAPS līmenis un līdz ar to eļļa atbilst Euro-5 emisijas standartiem.
Eļļā esošā piedevu tehnoloģija samazina pelnu saturošo vielu daudzumu par vismaz 50% un atbilst moderno izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmu prasībām.
MD1049 LE produktam ir raksturīgas izcilas pretnovecošanās un nobīdes stabilitātes īpašības, kā arī tiek nodrošināta optimāla dzinēja tīrība.
ADDINOL mājas lapā ir atrodams Eļļas meklētājs, kurā ievadot datus par Jūsu transportlīdzekli, Jūs saņemsiet informāciju par Jūsu automobilim nepieciešamo eļļu.

 

ADDINOL intensīvi strādā, lai nodrošinātu augstas kvalitātes motoreļļas, kuras atbilstu ražotāju visaugstākajām prasībām. Sasniedzot pagarinātus eļļas noplūdes intervālus saskaņā ar OEM prasībām, tiek nodrošināta uzticama drošība darbības laikā. Motoreļļas, kurām nav atbilstošas specifikācijas, pakļauj riskam augstas klases dzinējus. ADDINOL eļļas ir sertificējuši visi lielākie auto ražotāji.
Īpaši augstas prasības ir VW grupai. Pirms VW grupa izsniedz produktam savu licenci, produktam tiek veikts plašs testu un ekspertīžu spektrs. ADDINOL ir saņēmis visas jaunākās VW grupas licences saviem produktiem.

ADDINOL piedāvā plašu klāstu ar augstas veiktspējas industriālām eļļām, kuras paredzētas izmantošanai visdažādākajās nozarēs. ADDINOL augstas veiktspējas smērvielas ne tikai veic eļļošanas funkciju, bet arī aizsargā un nodrošina maksimālu ekspluatācijas efektivitāti. Izvēloties augstas veiktspējas un inovatīvas smērvielas tiek samazināti ekspluatācijas izdevumi, kā arī resursu izmantošanas izdevumi.
Kā piemēru var pieminēt ADDINOL ECO GEAR sērijas industriālo transmisijas eļļas.
Šīs eļļas ir lieliski sevi pierādījušas augstas slodzes apstākļos strādājošo reduktoru ekspluatācijas laikā. ADDINOL Eco Gear eļļas satur unikālo Surftec piedevu paketi, kas samazina berzi starp detaļu virsmām un veic metālu virsmu plastifikācijas un mikronelīdzenumu nolīdzināšanas funkciju darba procesā starp zobratiem.
Eco Gear sērijas eļļām tiek dota 4 gadu darbības garantija. Nozīmīgs faktors, izmantojot ECO GEAR eļļas, ir enerģijas ietaupījums līdz 30%.