Vēja enerģija kļūst aizvien nozīmīgāka ne tikai Eiropā, bet arī Ziemeļamerikā un Āzijā, kur vēja enerģiju iekārtu skaits vienmērīgi pieaug. Vācijas ražotāji un piegādātāji ieņem vadošo pozīciju vēja enerģijas attīstības procesā visā pasaulē un līdz ar to nav pārsteigums, ka lielākā un galvenā vēja enerģijas sektora izstāde – HUSUM WindEnergy notiek Vācijā. Starptautiskā vēja enerģijas izstāde Vācijā ir svarīgākā tikšanās vieta lēmuma pieņēmējiem un protagonistiem.

Tirdzniecības izstādes dalībnieku un apmeklētāju skaits pakāpeniski pieaug un ilgākā laika posmā ir vērojama vēja enerģijas nozīmes palielināšanās. Šajā gadā izstādē tiek pārstāvēti apmēram 950 vēja enerģijas iekārtu un detaļu ražotāji, operatori, pakalpojumu sniedzēji, plānošanas un projektēšanas biroji un organizācijas no 35 valstīm. Visi dalībnieki ir izvietoti 43,000 m² lielajā izstādes paviljonā un šogad tiek gaidīti apmēram 25 000 apmeklētāju no 70 valstīm.
Šajā izstādē tiek prezentēts arī ADDINOL Lube Oil GmbH. ADDINOL starptautiskajā vēja enerģijas izstādē piedalās jau ceturto reizi. Atjaunojamā enerģija un saudzīgā attieksme pret dabu un tās resursu izmantošanu kļūst aizvien svarīgāks un nozīmīgāks process. ADDINOL klāstā ir speciāli izstrādātā Eco Gear produktu sērija, kas ir īpaši piemērots paaugstinātas slodzes apstākļos strādājošajiem vēja enerģijas iekārtu reduktoriem, sasniedzot izcilas efektivitātes īpašības un nodrošinot ilgāku ekspluatācijas laiku, saudzēj

ot apkārtējo vidi.

Starptautiskajā vēja enerģijas izstādē HUSUM WindEnergy 2010 ADDINOL prezentēs Longlife garantiju ”Longlife x 4” Eco Gear M un S produktiem.
Šīm reduktoru eļļām tiek garantēta 4 gadu darbības garantija. Produktu izmantošanas laikā tiek veikts monitorings ar regulārām eļļu testu analīzēm visā ekspluatācijas laikā. ADDINOL piedāvā arī citiem eļļošanas punktiem optimālo risinājumu.

ADDINOL HUSUM WindEnergy starptautiskajā vēja enerģijas izstādē
2010. gada 21.-25.septembris
Halle Nr.5, vieta 5A20

Vairāk informācijas atradīsiet: http://www.husumwindenergy.com/content/en/