No 1. līdz 3. februārim 2011.g. Vācijas pilsētā Rozenheimā, kas atrodas netālu no Minhenes, pirmo reizi norisinājās plaša mēroga starptautiskā OilDoc konference-izstāde. Konferences tēmas: smērvielas, tehniskā apkope un triboloģija. Tas bija viens no svarīgākajiem notikumiem šajā nozarē, kurā piedalījās pārstāvji no visas pasaules.

Konferences ietvaros tika nolasītas apmēram 90 prezentācijas. Vācijas smērvielu ražotājs, kompānija Addinol, arī piedalījās konferencē ar divām detalizētām prezentācijām un iepazīstināja visus ar saviem jaunajiem produktiem.

OilDoc konference, pirmkārt – ir vieta, kur satiekas profesionāli inženieri, smērvielu speciālisti un vadošie zinātnes un izstrādes speciālisti. Izstādē piedalījās arī atzīti zinātnieki.
Tas ir unikāls notikums, kurā dalība nozīmē lielisku iespēju iepazīties ar jaunākajiem zinātnes sasniegumu rezultātiem un praktiskajām metodēm smērvielu industrijā. Kā arī OilDoc ir vislabākā vieta, kur var apmainīties ar informāciju un pieredzi.
OilDoc konferences pamatlicējs Peter Weismann par šo konferenci ir teicis sekojošo: ”Šis pasākums mums ir liels izaicinājums, toties pateicoties tam, mēs veidojam Eiropas centrā platformu tādu tēmu attīstībai kā smērvielas, tehniskā apkope un triboloģija. Konference ir paredzēta vienlaicīgi gan atzītiem zinātniekiem, gan arī pieredzes bagātiem praktiķiem”.
Trīsdienu ilgais pasākums piedāvāja dalībniekiem plašu programmu, kuras ietvaros tika nolasītas 90 prezentācijas. Prezentācijas lasīja vadošie pasaules speciālisti, darbība norisinājās trijās zālēs un ikviens apmeklētājs varēja izvēlēties sev interesējošo tēmu.

OilDoc konferences galvenās tēmas:
• modernā triboloģija
• jaunākie zinātnes sasniegumi
• pielietojuma tehnika jeb kā tehniskās apkopes un smērvielu speciālisti tiek galā ar problēmām praktiskās situācijās
• inovatīva un daudzpusīga smērvielu saimniecība (маслохозяйство) jeb kā ar ideālas smērvielu saimniecības palīdzību ir iespējams samazināt izmaksas un palielināt ražošanas drošību

Addinol Lube Oil GmbH pārstāvēja un uzstājās Jürgen Deckert ar prezentāciju ”Eļļas analīzes eļļas maiņas intervālu optimizācijai biogāzes dzinējos” un Mayka Nehrkorn ar prezentāciju ”Bāzes eļļu komponentu ķīmiskie un fiziskie parametri un to ietekme uz industriālajām un automobiļu smērvielām”.
Konferences laikā izstāžu centrā norisinājās plaša izstāde, kuras laikā starptautiskie uzņēmumi iepazīstināja apmeklētājus ar jaunākajiem produktiem, kā, piemēram, piedevas, smērvielas, eļļošanas iekārtas, filtrējošā tehnika, devēji, centrālās eļļošanas sistēmas, eļļas un/vai mašīnu attīrīšanas pakalpojumi, palīgaprīkojums tehnikas stāvokļa novērtēšanai, speciālā nodrošinājuma programmatūra, laboratorijas tehnika un daudz kas cits.
Konference-izstāde OilDoc norisinājās 2011.g. februārī un nākotnē paredzēts, ka šāds notikums norisināsies reizi divos gados un nākamā reize, kad OilDoc aicinās uz tikšanos būs 2013.g. 22.-24.janvāris.
Konferences-izstādes OilDoc pamatlicējs un organizators ir kompānija OilDoc GmbH. Aiz šī nosaukuma stāv divi pieredzes bagāti Oilcheck laboratorijas inženieri – Peter Weismann un Rüdiger Krethe.

Plašāku informāciju par izstādi Jūs variet iegūt mājas lapā http://www.oildoc.de/