5 000 starptautiskās izstādes dalībnieku, aptuveni 200 000 apmeklētāju no visas pasaules, 2 500 starptautisko žurnālistu un 5,6 miljonu biznesa kontaktu piecās dienās — šogad Hannoverē norisināsies ievērojamākā pasaules rūpniecības izstāde.Laika posmā no 2018.gada 23. līdz 27.aprīlim izstāde apvienos galvenos tehnoloģiju un rūpniecības nozares pārstāvjus: pētniekus un attīstītājus, automatizācijas un datorizācijas inženierus, piegādātājus, kā arī ražošanas tehnoloģiju un enerģētikas pārstāvjus u.c.  Par izstādes  partnervalsti šogad izvēlēta Meksika.

Tāpat kā iepriekšējos gados, šajā izstādē kompānija ADDINOL tiks pārstāvēta kopīgā stendā “Decentralizētā elektroenerģijas piegāde” (Dezentrale Energieversorgung), kurā būs iespēja iepazīties ar visu ADDINOL augstas veiktspējas smērvielu produkcijas klāstu decentralizētai energoapgādei. Īpaša uzmanība tiks pievērsta mūsu inovatīvām eļļām, kuras domātas iekārtām, kas darbojas ar dabasgāzi un īpašiem gāzes veidiem. Pirmām kārtām, runa ir par perspektīvo ADDINOL Eco Gas 4000 XD eļļu. Papildus tam būs iespējams saņemt detalizētāku informāciju par Eco Gear līnijas transmisijas eļļām, kā arī par mūsu turbīnu eļļām. Šīs eļļas apvienojumā ar mūsu servisu un pieredzi sniegs nepārspējamas priekšrocības iekārtu īpašniekiem un iekārtas apkalpojošiem uzņēmumiem.

Apmeklējiet ADDINOL kompānijas stendu lielākajā rūpniecības nozares izstādē Hannoverē š.g. 23., 24., 25., 26. un 27. aprīlī!