Katra ievērojama smērvielu ražotāja un pārdevēja interneta mājas lapā ir pieejams OilFinder, t.i., eļļošanas līdzekļu atlases meklētājs. Protams, visi šie meklētāji ir ļoti atšķirīgi noformējuma un izmantošanas funkcionalitātes ziņā, taču visiem tiem ir viens mērķis: palīdzēt patērētājam ātri un droši atrast eļļu, kas būtu piemērota viņa automašīnai vai iekārtām.ADDINOL OilFinder sistēma, kas izveidota 2007. gadā, ir drošs un lietotājam draudzīgs rīks, kas palīdz ātri un ērti atrast visu veidu ADDDINOL smērvielas – no dzinēja eļļas un transmisijas eļļām, darba šķidrumiem, līdz īpašiem aizsardzības un kopšanas līdzekļiem. 10 gadus atpakaļ izveidotā ADDINOL meklētājprogramma OilFinder 2016. gadā tika apmeklēta apmēram miljons reižu.

ADDINOL OilFinder piedāvā vairākas iespējas nepieciešamo smērvielu meklēšanā.

Pirmkārt, transportēšanai piemērotākās smērvielas var meklēt pēc transportlīdzekļa tipa (vieglais automobilis, mikroautobuss, kravas automašīna, autobuss), ražotāja, un modeļa sērijas. Programma ietver sevī 2355 dažādus transportlīdzekļu modeļus, 28249 transportlīdzekļu tipus un 61 ražotāju.

Rūpnieciskās smērvielas var meklēt arī pēc rūpnieciskām nozarēm (metālapstrāde, pārtikas pārstrāde utt.), produktu grupām (pastas / smērvielas, ķēžu eļļas, aerosoli utt.), kā arī pēc pielietojuma jomas (formu eļļas, turbīnu eļļas utt.).

Arvien biežāk ADDINOL OilFinder sistēmā produktu meklēšana notiek pēc produkcijas grupām (motoreļļas, transmisijas eļļas, darba šķidrumi utt.), SAE, licences vai kvalitātes klases. Statistika liecina, ka vieglo automobiļu gadījumā meklēšanu pēc produkta apmeklētāji izmanto divreiz biežāk, salīdzinot ar meklēšanu pēc transportlīdzekļa tipa. OlFinder atrodami visi standarta ADDINOL produkti (gan vieglajiem automobiļiem, gan rūpnieciskai lietošanai) – kopumā 430 preces.

Papildus OilFinder sistēma piedāvā arī iespēju meklēt pareizo eļļu pēc automašīnas Reģistrācijas datu numura. Lai gan šī opcija darbojas tikai, ja ir zināms vācu Reģistrācijas datu numurs.

Meklēšanas rezultātā tiek parādīti konkrētam transportlīdzeklim piemērotākie motora, bremžu, pārnesumkārbas, stūres pastiprinātāja u.c. produkti. Produktu ekrānā parādās pieejamie tilpumu veidi (tvertne, muca), marķējuma attēls, detalizēts produkta apraksts un, protams, specifikācijas un licences.

2007. gadā ADDINOL OilFinder sistēma darbojās četrās valodās (vācu, angļu, franču un krievu). Šobrīd tā ir pieejama 12 valodās – vācu, angļu, franču, igauņu, ungāru, čehu, serbu, dāņu, ķīniešu, poļu un rumāņu. Produktu drošības sertifikāti ir pieejami 32 valodās.

Aktuālā informācija OilFinder sistēmā nonāk pa tiešo no iekārtu ražotājiem – tā pamatojas uz OEM iekārtu (Original Equipment Manufacturer – oriģinālo iekārtu ražotāja) datu bāzi. Nepieciešamības gadījumā datu bāze tiek atjaunināta divas līdz trīs reizes gadā, kas palīdz uzturēt programmā ietvertās informācijas atbilstību.

ADDINOL smērvielu piemērotība pielietošanai atbilstošajam transportlīdzeklim vai aprīkojumam tiek noteikta saskaņā ar OEM specifikāciju. ADDINOL produktu specifikācijas tiek nepārtraukti atjauninātas, bet jauni produkti tiek pievienoti vienlaikus ar to ienākšanu tirgū.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]