2017. gada 12.-15.septembrī Tartu vairāk kā 50 ADDINOL kompānijas pārstāvju no Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Bulgārijas piedalījās konferencē par smērvielām, lai detalizētāk apspriestu tematu “Smērvielu tehnisko parametru salīdzinājums.Tiina Suija, “Addinol Lube Oil OÜ” izpilddirektore: “Papildus tam, ka smērvielām efektīvi jādarbojas katrā iekārtā, tieši cilvēkiem ir ārkārtīgi liela loma. To valstu komandās, kurās mēs strādājam – Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Moldovā un Bulgārijā – vajadzētu būt labākajiem tehniskajiem konsultantiem ar augstāko tehnisko kompetenci. Klientam ir jāpaskaidro, kas notiek viņa automobiļa iekšienē, ko var izdarīt, lai samazinātu avārijas draudus, avārijas dīkstāves, rezerves daļu izmaksas, kā pagarināt automobiļa ekspluatācijas laiku, kā samazināt smērvielu, enerģijas un degvielas patēriņu, tādējādi ievērojami ietaupot klienta naudu. Lai to sasniegtu, ir nepieciešams nemitīgi mācīties, attīstīties, sekot novitātēm, apmainīties ar pieredzi.” Pēc viņas teiktā, šādas apmācību sesijas regulāri notiek gan tiekoties, gan internetā, gan pie klientiem.

Konferencē detalizēti tika apskatītas rūpniecībai paredzētās transmisijas eļļas, ķēžu, kompresoru, motoreļļas, eļļas vakuuma sūkņiem, pārtikas rūpniecībai, kā arī tradicionālās un speciālās smērvielas.

Smērvielas ir ārkārtīgi svarīga mūsdienu tehnoloģiju sastāvdaļa, un ir ļoti liela nozīme ir tam, kāda tieši smērviela tiek izmantota. “Salīdzinot produktu tehniskos parametrus, jau iepriekš ir iespējams noteikt, kā viena vai otra smērviela darbosies konkrētā iekārtā,” teica Lietišķo tehnoloģiju departamenta direktors, Dr. Teel no Vācijas, kurš lasīja lielāko ziņojumu daļu. Ar savu ziņojumu viņu atbalstīja ADDINOL Lube Oil OÜ tehniskā direktore Anna Murashina. Sinhrono tulkošanu krievu valodā veica Krievijas tirgus pārdošanas vadītājs Vladimir Gutkevičs. Savā pozitīvajā pieredzē dalījās arī Latvijas un Krievijas kolēģi.

Viskuplākā dalībnieku skaita ziņā bija komanda no Krievijas, kurā tika pārstāvētas tādas pilsētas kā Maskava, Sanktpēterburga, Volgograda, Krasnodara, Murmanska, Perma, Omska, Jekaterinburga, Kazaņa, Barnaula, Krasnojarska, Čeļabinska, Ufa, Samāra, Tjumeņa un Saratova.

Atklāšanas uzrunā Addinol Lube Oil OÜ ģenerāldirektore Tiina Suija pauda prieku par iespēju sveikt partnerus tieši viņas dzimtajā pilsētā Tartu un izteica cerību, ka Tartu atstāja uz viesiem labu iespaidu.

Viesus no lielpilsētām Tartu savaldzināja ar savu nesteidzīgo dzīves ritmu, zaļumu pārpilnību, sakoptību un klusumu. Viesi bija ļoti apmierināti ar viesnīcu VSPA un baudīja spa apmeklējumu. Atvadu vakars restorānā “Püssirohukeldеr” pagāja jautri. Dalībnieki devas mājup nākamo tikšanos gaidās.