VIII PELICE izstādes Atlantā (ASV) sudraba sponsors

Starptautiskā celtniecības paneļu un inženērijas zāģmateriālu izstāde-konference (PELICE — Panel & Engineered Lumber International Conference & Expo) ir pasaulē populārākā tikšanās vieta speciālistiem, kuri darbojas ar koksnes bāzes inženiertehniskajiem un neinženiertehniskajiem materiāliem. 2022. gada 31. martā un 1. aprīlī notiks jau astotā šāda konference, kur jūs sagaida vairāki ziņojumi un prezentācijas par jaunumiem tehnoloģiju un izgudrojumu ziņā finiera, saplākšņa, orientēto kokskaidu plātņu (OSB), vidēja blīvuma kokšķiedru plātņu (MDF), skaidu plātņu, pārstrādātas koksnes un masīvkoksnes ražošanā. Pārtraukumu laikā dalībniekiiem būs iespēja piedalīties profesionāļu diskusijās, kā arī dibināt kontaktus ar vairāk nekā 80 izstādes dalībniekiem.

Esam gandarīti, ka šogad izstādes programmā būs pārstāvēts arī ADDINOL. Šteffen Bots (Steffen Bots), ARAS industriālās nozares pārdošanas vadītājs, savā prezentācijā pastāstīs par ADDINOL smērvielu efektivitāti, pamatojoties uz to pielietojuma pieredzi kokapstrādes nozarē. Īpašu uzmanību viņš pievērsīs berzes ietekmei uz enerģijas patēriņu.

Astotā starptautiskā izstāde-konference “Panel & Engineered Lumber International Conference & Expo” (PELICE) notiks no 2022. gada 31. marta līdz 1. aprīlim, Omni viesnīcas CNN Center, Grand Ballroom North zālē, Atlantā, Džordžijas štatā (ASV).

31.03.—01.04.2022
Omni viesnīca CNN Centrā, Atlanta (ASV)
Stends P 517
http://pelice-expo.com

ADDINOL FoodProof produktu līnija izstādē ANUGA FoodTec 2022

ANUGA FoodTec ir pasaulē vienīgā nozares izstāde, kas aptver visus pārtikas ražošanas aspektus. Vairāk nekā 1500 izstādes dalībnieku, kas sadalīti astoņos segmentos, prezentēs savas zināšanas un pieredzi visās pārtikas rūpniecības nozarēs – no pārtikas pārstrādes līdz iepakošanai un uzglabāšanai. Tā, piemēram, segmentā “Apkārtējā vide un enerģija” tiks prezentētas tehnoloģijas ekoloģiski tīrai, taupīgai un ilgtspējīgai enerģijas pārvaldībai. “Iepildīšana un iepakošana” segmenta uzmanības centrā būs inovācijas un produkti, paredzētie pildīšanas un iepakošanas procesu optimizēšanai, resursu taupīšanai un produktu kvalitātes nodrošināšanai.

ADDINOL pirmo reizi piedalīsies izstādē ANUGA FoodTec 2022. gadā. Ar plašo FoodProof produktu klāstu ADDINOL ienāks pārtikas pārstrādes tehnoloģiju segmentā “Food Processing”, kas veltīts pārtikas produktu apstrādes tehnoloģijām. ADDINOL augstas veiktspējas smērvielas ir paredzētas ekstrēmos apstākļos (piemēram, krāsnīs, dzesēšanas līnijās) vai augsta mitruma apstākļos strādājošu iekārtu un komponenšu eļļošanai. Mūsu produkti nodrošina efektīvu un drošu eļļošanu, vienlaikus izpildot īpašas pārtikas produktu apstrādes prasības.

26—29.04.2022
Izstāžu centrs Messe Köln, Ķelne (Vācija)
Paviljons 07.01, stends F 038
https://www.anugafoodtec.de

ADDINOL prezentēs inovatīvu eļļu izstādē Euro Chlor Varšavā

XI starptautiskā hlora nozares izstāde-konference Euro Chlor notiks no 2022. gada 3. līdz 5. maijam viesnīcā DoubleTree Hilton Hotel & Conference Centre Varšavā, Polijā. Šoreiz pasākuma temats ir “Sārmains hlors: ieguldījums tīrākas planētas nodrošināšanā visiem”. Paralēli konferencei darbosies interaktīva izstāžu zona, kurā nozares pārstāvji, piemēram, projektēšanas biroji, iekārtu ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, varēs dalīties savā pieredzē un zināšanās.

Kā dalībnieks ADDINOL izstādē Euro Chlor piedalīsies pirmo reizi. Galveno uzmanību pievērsīsim augstas veiktspējas smērvielām, kas ir izstrādātas, lai atbilstu ļoti sarežģītiem hlorētu tehnoloģisko gāzu saspiešanas apstākļiem, un kuru tirdzniecība jau ir veiksmīgi uzsākta. ADDINOL Turbīnu eļļa CA  izstrādāta sadarbībā ar Siemens Turbomachinery Equipment GmbH. Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, tā spēj īpaši efektīvi pretoties hloru saturošu savienojumu iekļūšanai. Turbīnu eļļā esošo hlorēto savienojumu droša ķīmiskā sasaistīšana nodrošina visaugstāko ražošanas drošību, optimāli aizsargājot iekārtu sastāvdaļas un detaļas pret koroziju. Turklāt, salīdzinot ar parastajām turbīnu eļļām, šīs eļļas kalpošanas laiks līdz nākamai nomaiņai ir ilgāks.

03—05.05.2022
DoubleTree Hilton Hotel & Konferenču centrs Varšavā (Polija)
Stends 11
https://eurochlor2022.org/

ADDINOL pasaules vadošajā vides tehnoloģiju izstādē IFAT 2022

IFAT ir lielākā platforma, kurā iespējams iepazīties ar tendencēm, inovācijām un risinājumiem ūdenspiegādes, notekūdeņu, atkritumu utilizācijas un izejvielu nozarē. Papildus Minhenei IFAT rīko atsevišķas izstādes Ķīnā, Indijā, Dienvidāfrikā un Turcijā. Pēc tam, kad Minhenes IFAT 2020. gadā nācās atcelt pandēmijas dēļ, pasaules lielākās vides tehnoloģiju izstādes durvis apmeklētājiem atkal būs atvērtas no 2022. gada 30. maija līdz 3. jūnijam Minhenes izstāžu centrā.

Izstādē IFAT 2022 tiks prezentēti arī efektīvi risinājumi ūdensapgādes, atkritumu un atjaunojamo izejvielu pārstrādes jomā, piemēram, enerģijas ražošana no atjaunojamām izejvielām un atkritumiem. Papildus prezentācijām izstādē un tiešraidē notiekošajām diskusijām programmas svarīgākie notikumi būs pieejami tiešsaistē, un produkti un inovācijas tiks prezentēti arī digitāli.

ADDINOL izstādē IFAT 2022 piedalīsies kopā ar uzņēmumu Bayern BHKW GmbH, kam ir vairāk nekā 50 gadu pieredze decentralizētas elektroenerģijas ražošanas iekārtu būvniecībā un kas kopš 90. gadu sākuma piedāvā augstas kvalitātes koģenerācijas iekārtas. ADDINOL papildina Bavārijas ģimenes uzņēmuma ražoto tehniku ar piemērotiem smērvielām, piemēram, gāzes motoru eļļām un dzesēšanas šķidrumiem, kā arī veic pilnīgas apkopes un eļļas analīzes, lai maksimāli pagarinātu eļļas kalpošanas laiku.

30.05.—3.06.2022
Messe München izstāžu centrs, Minhene (Vācija)
Paviljons A4, stends 302
https://ifat.de