ADDINOL ATF XN ir jauns un inovatīvs papildinājums ADDINOL automātisko transmisijas šķidrumu klāstā. Tas atbilst un pārsniedz pašreizējās US-Amerikas un Eiropas automobiļu ražotāju veiktspējas prasības vieglajam un komerctransportam. ADDINOL ATF XN ir īpaši piemērots Japānas un Korejas vieglajām automašīnām un vieglajam komerctransportam atbilstoši to speciālajām prasībām vibrāciju apslāpēšanai. Jaunais produkts ir piemērots sekojošu ražotāju automobiļiem: Mitsubishi, Nissan, Toyota un Subaru.

Eiropā Japānas un Korejas automobiļu tirgus daļa patstāvīgi pieaug un līdz ar to ADDINOL ATF XN ir svarīgs un vajadzīgs papildinājums ADDINOL produkcijas klāstā. Produkts atbilst arī AISIN automātisko transmisiju specifikācijai, ZF TE-ML 14A, GM Dexron III un Ford Mercon specifikācijām, kā arī produkts ir universāls pielietojuma ziņā. ADDINOL ATF XN var tikt izmantots arī atbilstoši TASA, DEXRON un MERCON specifikācijām.

ADDINOL Automātiskais transmisijas šķidrums ATF XN ir inovatīva, sintētiska, augstas veiktspējas smērviela. Produkta speciāli veidotā piedevu tehnoloģija nodrošina stabilu berzes koeficientu visos iespējamajos darbības apstākļos, kā rezultātā tiek nodrošināta arī vienmērīga vibrāciju apslāpēšana. Pateicoties produkta izcilajai pretnovecošanās stabilitātei, produkts pārsniedz augstās Japānas ražotāju prasības attiecībā uz darbības laiku, kā arī tiek pārsniegta JASO specifikācija M 315-Type 1A.

ADDINOL Automātiskā transmisijas šķidruma ATF XN izvēle nodrošina sekojošas priekšrocības autobraucējam:
– ievērojami paaugstināts braukšanas komforts
– vienmērīgāka un gludāka pārnesumkārbas pārslēgšana
– degvielas ekonomija

ADDINOL ATF XN īpaši tiek rekomendēts hidrotransformatoriem ar kontrolējamu izslīdi. Produkts ir ideāls automātiskais transmisijas šķidrums sekojošu ražotāju pasažieru autotransportam un mazsvara komerctransportam: Mitsubishi (SP III), Nissan (Matic), Toyota (T-IV), Subaru (ATF), Isuzu (Besco ATF-III), Mazda, Dahaitsu, Hyundai, Honda un Kia,
Kā arī produkts atbilst AISIN automātisko transmisiju specifikācijām, ZF TE-ML 14A, GM Dexron un Ford Mercon specifikācijām.

ADDINOL ATF XN izpilda sekojošas prasības:
JASO M315 Type A; Mitsubishi (SP II/III); Nissan (Matic C, D, J); Toyota (T-IV); Subaru (ATF); Isuzu (Besco ATF-II/III); Mazda (ATF D-III, M-3; Daihatsu (Alumix ATF Multi); Hyundai; Honda (AFT Z1); Kia; AISIN; ZF TE-ML 14A; GM Dexron III; Ford Mercon