ADDINOL – Augstas Veiktspējas Smērvielu Speciālists

ADDINOL LUBE OIL GmbH izstrādā un ražo jaunākās paaudzes Augstas Veikstpējas eļļas un smērvielas. Produktu klāstā ietilpst eļļas un smērvielas, kas atbilst autoražotāju visaugstākajām prasībām un industriālajām inovācijām kā, piemēram, ADDINOL Eco Gear, kas izstrādāta ar SURFTEC-tehnoloģijām un piemērota industriālajiem reduktoriem.


Know-How un Kompetence kopš 1936 gada


Viss sākās 1936. gadā. Šajā gadā Krumpā tika atklāta Vācijā lielākā minerālo eļļu un degvielas rūpnīca „Mineralölwerk Lützkendorf”.
 
„Mineralölwerk Lützkendorf”  augstas veiktspējas smērvielas kā, piemēram, motoreļļa „ADDINOL Super” kļuva par sinonīmu kvalitātei un progresam. „ADDINOL'' – Additive In Oil bija viens no visatpazīstamākajiem zīmoliem VDR. Pēc Vācijas apvienošanās kompānija nomainīja nosaukumu uz ADDINOL.
 
2000. gadā ADDINOL Lube Oil GmbH pārcelās uz galveno mītni Leunu (Saxony-Anhalt). No šejienes tiek apgādātas visas Eiropas valstis, kā arī Krievija, ASV un citas Ziemeļ- un Dienvidamerikas valstis, Ķīna un Austrālija. Kopumā vairāk kā 70 valstīs ADDINOL augstas veikstpējas smērvielas tiek izplatītas ar kompetentu partneru palīdzību.