Rignars Tijters, Kreisi Metall OÜ (Igaunija) izpilddirektors:
"Kompānija Kreisi Metall OÜ, Rakvere, ir veiksmīgi attīstošs, progresīvs inovāciju uzņēmums, kas izgatavo kvalitatīvas piekabes un pacēlājus mežizstrādes vajadzībām ar Vahva Jussi tirdzniecības zīmi. Vahva Jussi produkcija ir zināma gan Igaunijā, gan ārpus tās robežām. Vahva Jussi tehnikā lieto tikai kvalitatīvus un novatoriskus komponentus, kura skaitā ietilpst arī ADDINOL smērvielas.
ADDINOL un Kreisi Metall OÜ sāka sadarboties kopš 2007.gada, t.i. Kreisi Metall ražošanas darbības sākumā. Eļļas un smērvielas, kas sadarbības ietvaros tika rūpīgi izvēlētas, Vahva Jussi tehnikas darba laikā pilnīgi attaisnoja sevi un tagad mēs esam pārliecināti, ka gala patērētājs būs apmierināts ar saņemto kvalitatīvo produktu. ADDINOL smērvielas nodrošina detaļu ilgu lietošanas laiku un ekspluatācijas drošumu pat īpaši ekstrēmos darba apstākļos. Lietojot ADDINOL produktus, mēs varam būt droši, ka mūsu tehnika strādās vienādi labi dažādās pasaules malās. Pateicoties pareizi izvēlētām kvalitatīvām ADDINOL smērvielām, mēs varam neraizēties par savas tehnikas ekspluatācijas drošuma saglabāšanu".

Vairumtirdzniecības tikls «Лента» (Krievija)
"Viens no vadošajiem un lielākajiem Krievijas vairumtirdzniecības tīkliem, «Лента» tika nodibināts 1993.gadā un pašlaik tīklam jau pieder 56 lielveikali Krievijas plašā teritorijā. Kompānijā, kuras 2011.gada apgrozījums bija 89,9 miljardi rubļu, nodarbināti vairāk nekā 17 000 cilvēku Krievijā. Sadarbību ar ADDINOL, kuram viena no prioritārajām darbības jomām ir pārtikas rūpniecība, «Лента» uzsāka 2008.gadā.
Kompānijas «Лента» specialitāte ir tikai pārtikas produktu tirdzniecība, «Лента» tīkla lielveikalos ir paša ceptuves, kur cepšanas krāsns atbalstgultņu eļļošanai jau ilgus gadus veiksmīgi lieto ADDINOL ķēžu eļļu. «Лента» ir ļoti apmierināta ar savu sadarbības partneri un īpaši augsti vērtē ADDINOL produkcijas kvalitāti un, kā rezultātā, izdevumu ekonomiju".

Olegs Kovaļčuks, ООО «Компания ЛАН» (Ukraina) servisa dienesta vadītājs:
"Uzņēmums ООО «Компания ЛАН» ir populāro tehnikas Claas, Lemken, WestfaliaSurge, Damman, Schmotzer, Amazone ražotāju dīleris Ukrainas rietumreģionā. Kompānijas mērķis ir nodrošināt savu klientu tehnikai kvalitatīvu garantijas apkalpošanu, tehnisko apkopi un remontu.
Veiksmīga sadarbība ar Vācijas smērvielu ražotāja ADDINOL Ukrainas meitas uzņēmumu notiek no 2009.gada. Mūsu pieredze rāda, ka ADDINOL produkti ir ļoti kvalitatīvas smērvielas, un mēs apliecinām, ka laikā, kad mēs lietojām ADDINOL smērvielas, tehniskās problēmas mūsu darbā samazinājās par 10-15 %. Mēs arī esam ļoti apmierināti, kā uzņēmums «Аддинол Украина» risina tehniskus jautājumus. Rekomendējam ADDINOL gan kā uzticamo partneri, gan šīs tirdzniecības markas kvalitatīvos produktus!".

Ognijans Pavlovs, kompānijas ZSK Stomanobeton EAD (Bulgārija) valdes priekšsēdētājs:
"ZSK Stomanobeton EAD ir vadošā Bulgārijas kompānija celtniecības sektorā, kuras specializācija ir dzelzsbetona elementu projektēšana, ražošana un montāža. Dzelzsbetona produktu ražošanai lietojam ADDINOL smērvielas. Kompānija augsti vērtē sekmīgu sadarbību ar ADDINOL meitas uzņēmumu Bulgārijā, kura profesionālie speciālisti sniedz pakalpojumus vienmēr augstākajā līmenī".