ADDINOL demonstrēja degvielas dzinēju eļļas un unikālos analītiskos pakalpojumus biogāzes stacijām

20.12.2017

No 12. līdz 14. decembrim Nirnbergas izstāžu centrā notika pirmā biogāzei veltītā izstāde Biogas Convention & Trade Fair. Tajā,neapšaubāmi, piedalījās arī ADDINOL

ADDINOL konferencē tika salīdzināti smērvielu tehniskie parametri

18.09.2017

2017. gada 12.-15.septembrī Tartu vairāk kā 50 ADDINOL kompānijas pārstāvju no Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Bulgārijas piedalījās konferencē par smērvielām, lai detalizētāk apspriestu tematu "Smērvielu tehnisko parametru salīdzinājums.

Drošas smērvielas pārtikas rūpniecībai - ADDINOL FoodProof

07.09.2017

Pārtikas, dzērienu, farmācijas un kosmētikas rūpniecībā izmantotajām smērvielām papildus atbilstībai tehniskajām prasībām, ir jāatbilst arī stingrām pārtikas nekaitīguma, higiēnas un specifiskām kvalitātes prasībām. Smērvielas eļļo, aizsargā, dzesē, blīvē, attīra iekārtas un materiālus un nodrošina iekārtu un aprīkojuma drošu un nepārtrauktu darbu, tāpēc īpaši svarīgi ir piemeklēt iemērotāko smērvielu. 

Kāpēc ir svarīga kvalitatīva smērviela?

07.09.2017

Kāpēc ir svarīga kvalitatīva smērviela un kāpēc eļļas mēdz atšķirties? Kā rodas atšķirība starp vienas nozares produktiem?

Stāsta Tiina Suija. Addinol Lube Oil OÜ valdes locekle.

Jaunas viskozitātes klases nodrošinās lielāku degvielas ekonomiju

05.09.2017

Motoreļļu klasifikācija pēc viskozitātes rādītāja tiek veikta saskaņā ar standartu J300, ko ieviesusi ASV Automobiļu inženieru biedrība (Society of Automotive Engineers jeb SAE), kas nosaka viskozitātes klases gradācijas. Līdz 2013. gada aprīlim SAE klasifikācijas sistēmā tika definētas 11 viskozitātes klases, no kurām pati mazāk viskozā bija SAE 0W-20 viskozitātes klases dzinēja eļļa. 2013. gada 1. aprīlī SAE klasifikācijas sistēmā parādījās jauna viskozitātes klase - SAE 16. Jaunas SAE klases ieviešanu diktēja pieprasījums pēc vēl efektīvākas, degvielas patēriņu samazinošas eļļas. Tādējādi smērvielu ražotājiem tika nostādīti sarežģīta uzdevuma priekšā, jo zemas viskozitātes eļļu izstrāde ir saistīta ar noteiktiem riskiem.

Viskozitāte ir vissvarīgākā eļļas fizikālā īpašība

28.08.2017

Viskozitāte ir viena no svarīgākajām eļļas fizikālām īpašībām. Viskozitātei ir izšķirošā loma piemērotākās smērvielas izvēlē. Viskozitāte ir atkarīga no temperatūras un to ietekmē īpašās piedevas. Eļļas viskozitāte var mainīties arī tās ekspluatācijas laikā.

ACEA 2016 - smērvielu industrija virzās uz arvien zemāku degvielas patēriņu

24.08.2017

ACEA klasifikācija ir viens no pamata standartiem smērvielu rūpniecības nozarē, kuras ietekme pakāpeniski pieaug arī ārpus Eiropas. Tā kā ACEA klasifikācija un prasības pret smērvielu ekspluatācijas parametriem pēdējo reizi tika mainīti 2012. gadā, jauninājumi, kuri 2016. gadā tika ieviesti ACEA klasifikācijā, ir nopietns solis  smērvielu industrijā. Šis solis nozīmē, ka salīdzinot ar ACEA 2012, ACEA 2016. gada standartā ievērojami paaugstinājušās prasības pret smērvielu tehniskajām īpašībām.

ADDINOL OilFinder - 10 gadi un miljons apmeklējumu gadā

10.08.2017

Katra ievērojama smērvielu ražotāja un pārdevēja interneta mājas lapā ir pieejams OilFinder, t.i., eļļošanas līdzekļu atlases meklētājs. Protams, visi šie meklētāji ir ļoti atšķirīgi noformējuma un izmantošanas funkcionalitātes ziņā, taču visiem tiem ir viens mērķis: palīdzēt patērētājam ātri un droši atrast eļļu, kas būtu piemērota viņa automašīnai vai iekārtām.

Pasaulē lielākā rūpniecības nozares izstāde Hannoverē

20.03.2017

6500 starptautiskās izstādes dalībnieki, aptuveni 200 000 apmeklētāju no visas pasaules, 2500 Vācijas un ārzemju žurnālisti un aptuveni 5,6 mlj. biznesa kontakti piecās dienās – tas, ko nozīmē pasaules lielākā industriālā izstāde, kas norisināsies Hannoverē (Vācijā).