Ökoplus BG 2 aizstāj jauna bioloģiski noārdoša plastiskā smēre Ökoplus CA 2

04.11.2016

Gadu gaitā plastiskā smēre Ökoplus BG 2 cieši nostiprinājusies mūsu kompānijas standarta preču sortimentā. Ar saistītām izmaiņām izejvielu piegādē, mēs vairs nevaram piedāvāt šo produktu. Kā alternatīva mūsu produktu klāstā parādījās smēre ADDINOL Ökoplus CA 2. 

Jaunums: motoreļļa ADDINOL Premium 0520 FD

04.11.2016

Kopš Ford EcoBoost papildināja savu dzinēju līniju ar 1.0l, trīs cilindru dzinēju, autoražotājs ieviesa arī jaunu motoreļļas specifikāciju benzīna motoriem: Ford WSS-M2C 948-B, kurā ir norādītas prasības motoreļļai - benzīna dzinējiem, ar viskozitātes klasi 5W-20 kombinācijā ar stipri pazeminātu HTHS viskozitāti (robežās no 2,6 līdz 2,9 MPa s).

ADDINOL Penta-Cool WS 300 - jaunā dzesējošā smēremulsija

04.11.2016

Ūdens sajaucamās dzesēšanas smēremulsijas ir svarīgas sastāvdaļas metāla un nemetāla griešanas tehnoloģiskā procesā. Tās dzesē, ieeļļo un attīra apstrādājamās virsmas, kā arī noskalo metāla skaidas, griežņa nodilušos blakusproduktus un citas paliekas, kas rodas griešanas procesā. Lielā mērā visu apstrādes rezultātu ietekmē dzesēšanas smēremulsija, tās kvalitāte. Vai tas būtu leģēts tērauds, čuguns, krāsainais metāls vai alumīnijs - ADDINOL var piedāvāt optimālu risinājumu jebkuram materiālam un procesam.

Jaunums produkcijas sortimentā: ADDINOL Kontaktfett EL-K3

04.11.2016

Laika gaitā plastiskā smēre ADDINOL Kontaktfett EL-K2 kontaktu aizsardzībai cieši nostiprinājusies mūsu kompānijas standarta produkcijas klāstā. Sakarā ar izmaiņām izejvielu piegādēs ķēdē, mēs vairs nevaram piedāvāt šo produktu.

Jaunā siltumnesēja eļļa: ADDINOL Wärmeträgeröl XW 15

04.11.2016

Daudzu produktu ražošanā tehnoloģiskiem procesiem ir nepieciešams liels siltumapgādes daudzums. Ja tiešā apsilde nav iespējama vai ir nepilnīga, piemēram, nav iespējams sasniegt noteikto temperatūras līmeni vai pastāv nevienmērīga siltuma atdeve, tad šajā gadījumā var līdzēt siltumapmaiņas iekārtas uzstādīšana.

Jauns noformējums mucām – ADDINOL komānijai 80 gadi

07.07.2016

ADDINOL kompānijai 80 gadi - sasniegts vēl viens pagrieziena punkts veiksmīgā ADDINOL vēsturē. Laika gaitā no "Mineralölwerk Lütskendorf" Krumpā līdz pašreizējai galvenajai mītnei un rūpnīcai Leunā ir notikušas vairākas ADDINOL augstas veiktspējas smērvielu iepakojumu izskata izmaiņas.

Būvniecības sākuma ceremonija Leunā: jaunā investīciju plāna pirmais solis

30.05.2016

Neskatoties uz politisko un ekonomisko nenoteiktību pēdējos gados, ADDINOL Lube Oil GmbH ir izdevies nostiprināt un paplašināt savas pozīcijas tirgū kā augstas kvalitātes smērvielu piegādātājs visā pasaulē, galvenokārt, rūpniecības nozarē. Lai apmierinātu augošu pieprasījumu pēc ADDINOL augstas veiktspējas smērvielām, tika izstrādāts daudzpakāpju investīciju plāns paplielināt gan ražošanas jaudas, gan uzņēmuma administratīvo kapacitāti Leunā, Vācijā. Laikā, kad ADDINOL svin savu 80. jubileju, tiks sasniegts vēl viens pagrieziena punkts veiksmīgā ADDINOL vēsturē.

Apmeklējiet mūsu stendu “Hannover Messe” izstādē!

05.04.2016

Pirmo reizi ADDINOL prezentēs savas augstas veiktspējas smērvielas pasaules lielākajā industriālajā “Hannover Messe 2016” izstādē, kas norisināsies 2016.gada 25.-29. aprīlī Hannoverē, Vācijā. Šogad izstādē piedalīsies vairāk nekā 5000 galveno rūpniecības nozaru uzņēmumi no visas pasaules.

2016.gads - svētki un jubilejas

08.03.2016

2016.gads ir svētku un jubileju pilns. ADDINOL svin savu 80.jubileju - starp tradīcijām un inovācijām atskatās uz veiksmīgu vēsturi. Vidēja lieluma minerālo eļļu uzņēmums tiek pārstāvēts vairāk nekā 90 valstīs visā pasaulē. ADDINOL izstrādā un ražo Leunā vairāk nekā 600 augstas veiktspējas jaunākās paaudzes smērvielas, piedāvājot ideālu risinājumu gandrīz katram ar eļļošanu saistītam izaicinājumam.