Jaunums ADDINOL sortimentā – ADDINOL MEGA POWER MV 0538 C2, SAE 5W-30

13.12.2010

ADDINOL piedāvā augstas veiktspējas, degvielu ekonomējošo sintētisko motoreļļu Mega Power MV0538 C2. Eļļai raksturīgas pazeminātas viskozitātes HTHS un Longlife īpašības un produkta sastāvā ir piedevu pakete Low SAPS. 

ADDINOL piedalās starptautiskajā vēja enerģijas izstādē HUSUM WindEnergy 2010

22.09.2010

Vēja enerģija kļūst aizvien nozīmīgāka ne tikai Eiropā, bet arī Ziemeļamerikā un Āzijā, kur vēja enerģiju iekārtu skaits vienmērīgi pieaug. Vācijas ražotāji un piegādātāji ieņem vadošo pozīciju vēja enerģijas attīstības procesā visā pasaulē un līdz ar to nav pārsteigums, ka lielākā un galvenā vēja enerģijas sektora izstāde – HUSUM WindEnergy notiek Vācijā. Starptautiskā vēja enerģijas izstāde Vācijā ir svarīgākā tikšanās vieta lēmuma pieņēmējiem un protagonistiem.

ADDINOL izsludina Vasaras kampaņu!

04.06.2010

Iestājoties vasarai, mēs - ADDINOL, vēlamies piedāvāt Jums ko jaunu un nebijušu!

Katrs pircējs, kurš iegādājas pie mūsu sadarbības partneriem jebkuras ADDINOL motoreļļas 4L vai 5L iepakojumu, saņem dāvanā universālo eļļošanas līdzekli XF12.

ADDINOL seminārs bio- un dabasgāzes koģenerāciju staciju īpašniekiem un apsaimniekotājiem.

28.04.2010

ADDINOL galvenā mītne atrodas Vācijā un ADDINOL ir pazīstams gan ar savu novatorisko plānošanu, gan ar jaunu produktu izstrādi. Uzņēmuma galvenais mērķis un uzmanība tiek vērsta uz tādu produktu attīstību, kuri ir nepieciešami pasaules ekonomikas vajadzībām un pašreiz viena no galvenajām pasaules ekonomikas pamatnostādnēm ir apkārtējā vide, alternatīvā enerģija un bioenerģija.

ADDINOL apsteidz laiku un pirmais no savas nozares pārstāvjiem pievienojas Twitter portālam

26.03.2010

Mainoties laikam, apstākļiem, sabiedrības paradumiem, mēs katrs cenšamies apgūt jauno, izzināt apkārtnotiekošo un būt pirmajiem.

ADDINOL Pole Position – Inovatīvās motociklu dzinēju eļļas, kas izpilda augstākos pieejamos standartus: JASO MA-2 un API SM

25.03.2010

Uz doto brīdi ir jau pieejama jaunā četrtaktu dzinēju motociklu produktu līnija: ADDINOL Pole Position.
Inovatīvās dzinēju eļļas atbilst un pārsniedz API SM un JASO MA-2, kuras pašreiz ir visaugstākās specifikācijas. Tas nozīmē to, ka ADDINOL ir viens no nedaudzajiem piegādātājiem, kas piedāvā dzinēju eļļas, kuras atbilst visaugstākajam veiktspējas līmenim gan Japāņu, kā arī Eiropas un Amerikas ražotāju motocikliem. 

ADDINOL piedāvā vairāk nekā 600 dažādu produktu

10.03.2010

Jau trešo gadu Latvijas tirgū darbojas ADDINOL LUBE OIL GmbH meitas uzņēmums SIA ''ADDINOL Latvia''. Kompānija nodarbojas ar augstas veiktspējas eļļu un smērvielu izstrādi un ražošanu.