ADDINOL FG Grease AL2 reģistrācija NSF H1 produktu sarakstā

26.04.2011

ADDINOL FG Grease AL 2 – speciāla, bez garšas un smaržas plastiskā smēre, kas izgatavota uz sintētiskajām bāzes eļļām (PAO) un tām pievienotajām pretnodiluma (EP) piedevu pamata. Produkts satur baltas cietvielu daļiņas un biezinātājvielu - alumīnija kompleksa ziepes. Produkta pielietošanas temperatūras diapazons ir no -45 °C līdz +200 °C (īslaicīgi). Produkts atbilst praktiski visām prasībām, kas nepieciešamas slīdgultņu un ritgultņu smērvielām. Produkts ADDINOL FG Grease AL 2 ir noturīgs pret novecošanos, ūdens ietekmi un produkts piemērojams arī kā dezinficējošais līdzeklis. Produkts izpilda un pārsniedz ražotāja noteiktās prasības attiecībā pret profilaktisko apskašu intervāliem. 

Jauns produkts ADDINOL klāstā: ADDINOL MULTIPLEX FD 00

05.04.2011

Izstrādājot NLGI 00 klases speciālu konsistento smēri ADDINOL Multiplex FD 00, kompānija ADDINOL paplašina savu smēru asortimentu farmācijas, pārtikas un kosmētikas industrijas sektorā. NLGI 00 konsistences klases plastiskā smēre piemērota izmantošanai dažādos apstākļos. Jaunais produkts Multiplex FD 00 pēc savām īpašībām un izmantošanas iespējām ir salīdzināms ar tādiem produktiem kā Multiplex FD1 un Multiplex FD2.

ADDINOL Super Visco – motoreļļu sērija paaugstinātas jaudas dzinējiem

25.03.2011

Mūsu ielās ir sastopamas daudzas mašīnas, kuras jaudas ziņā neatpaliek no sacīkšu automobiļiem. Nav svarīgi, kur Jūs brauciet, jo jebkurā gadījumā, labu braukšanas apstākļu nodrošināšanai ir nepieciešama vienmērīga dzinēja darbība. Addinol kompānijas produkcijas sortimentā ir pieejama kvalitatīvu smērvielu sērija, kura ir izstrādāta speciāli paaugstinātas jaudas dzinējiem.

Apkārtējās vides menedžmenta sistēmas veiksmīga sertificēšana atbilstoši DIN EN ISO 14001

14.03.2011

Kompānija ADDINOL Lube Oil GmbH ir saņēmusi sertifikātu, kas apstiprina ADDINOL apkārtējās vides menedžmenta sistēmas atbilstību DIN EN ISO 14001 standartiem.

Jauna Addinol laboratorijas atskaišu forma gāzes dzinēju eļļām

10.03.2011

Visā pasaulē pieaug enerģijas ražošanas apjomi, izmantojot atjaunojamos dabas resursus. Šajā nozarē ievērojamu vietu aizņem biogāzes izmantošana, kā arī ''īpašā'' veida gāzu izmantošana kā, piemēram, atkritumu gāze, šahtu gāze un gāze, kas izdalās notekūdeņu attīrīšanas procesā, kā arī pieaug enerģijas ražošana ar bloka elektrostaciju palīdzību, kas darbojas ar dabasgāzi. Pēdējo gadu laikā Vācijā ir uzceltas apmēram 4000 stacijas, kas funkcionē ar biogāzi un dažāda veida gāzēm, tostarp arī ar dabasgāzi. Gāzes dzinēju eļļa ADDINOL tiek izmantota jau 10% no šīm iekārtām, kas liecina par lielisku produktu kvalitāti un veiktspēju.

MAN Nutzfahrzeuge AG licence produktam ADDINOL Extra Truck MD 1049 LE izmantošanai mobilajos gāzes dzinējos

08.03.2011

Aizvien biežāk ar gāzes dzinējiem tiek aprīkoti ne tikai vieglie automobiļi, bet arī kravas autotransports un, jo īpaši, pilsētas un starptautiskie autobusi. Šīs izvēles īpašā priekšrocība (neskaitot nelielā eļļas un degvielas patēriņa ekonomiju) ir nelielais izplūdes gāzu daudzums, kas palīdz samazināt apkārtējās vides piesārņojumu.

Jauns produkts: ADDINOL ATF XN Plus

02.03.2011

Automātiskās pārnesumkārbas automobiļos jau tika izmantotas kopš 1940.g. 1957.g. tika sertificētas pirmās atbilstošās eļļas. Attīstoties un pilnveidojoties transmisijas eļļām, pieauga arī atbilstošās prasības šīm smērvielām. Bez visiem jau pazīstamajām specifikācijām kā Dexron un Mercon, pastāv arī speciālas prasības autoražotājiem. Izstrādājot jauno produktu ADDINOL ATF XN PLUS, kurš nodrošina komfortablu pārslēgšanos un mezglu ilgāku ekspluatācijas laiku, kompānija ADDINOL ir paplašinājusi savu produkcijas sortimentu automātiskajām pārnesumkārbām. 

ADDINOL ATF XN – Atbilst Japānas un Korejas ražotāju OEM. Universāls produkts.

01.03.2011

ADDINOL ATF XN ir jauns un inovatīvs papildinājums ADDINOL automātisko transmisijas šķidrumu klāstā. Tas atbilst un pārsniedz pašreizējās US-Amerikas un Eiropas automobiļu ražotāju veiktspējas prasības vieglajam un komerctransportam. ADDINOL ATF XN ir īpaši piemērots Japānas un Korejas vieglajām automašīnām un vieglajam komerctransportam atbilstoši to speciālajām prasībām vibrāciju apslāpēšanai. Jaunais produkts ir piemērots sekojošu ražotāju automobiļiem: Mitsubishi, Nissan, Toyota un Subaru.

ADDINOL piedalās OilDoc rīkotajā smērvielu konferencē-izstādē Vācijā

25.02.2011

No 1. līdz 3. februārim 2011.g. Vācijas pilsētā Rozenheimā, kas atrodas netālu no Minhenes, pirmo reizi norisinājās plaša mēroga starptautiskā OilDoc konference-izstāde. Konferences tēmas: smērvielas, tehniskā apkope un triboloģija. Tas bija viens no svarīgākajiem notikumiem šajā nozarē, kurā piedalījās pārstāvji no visas pasaules.

MAN licencēm jauna struktūra

23.02.2011

Kompānija MAN Nutzfahrzeuge AG ir veikusi automobiļu dzinēju un stacionāro elektrostaciju dzinēju (CHPs) smērvielu licenču restrukturizāciju.
Galvenokārt šīs izmaiņas ir attiecināmas uz gāzes dzinēju licenci 3271. 
Vienlaicīgi ar jaunās licences struktūras izmaiņām, izmaiņas ir skārušas ADDINOL produktu licenču numurus.

Kompānija Addinol Lube Oil GmbH piedalās biogāzes nozares izstādē Biogas 2011

11.01.2011

No 2011.g. 11.līdz 13.janvārim Vācijas pilsētā Nirnbergā norisināsies jau divdesmito reizi Vācijas Biogāzes asociācijas rīkotā biogāzes izstāde. Izstādes devīze: ''Biogāze var – protams''. Šogad Eiropas lielākajā biogāzes izstādē piedalās arī ADDINOL, piedāvājot savus risinājumus biogāzes iekārtām.