ADDINOL mazās taras iepakojuma kastes: tagad krāsainā, pievilcīgā iepakojumā

06.12.2012

Augstākās kvalitātes produkcijai nepieciešams pievilcīgs un ekoloģisks iepakojums! Agrāk 1, 4 un 5 litru mazās taras kastes bija paredzētas tikai parastai transportēšanai. Tomēr daudzi mūsu partneri piedāvā ADDINOL produkciju ne tikai plauktos, bet gan izvieto kastes ar preci savās tirdzniecības telpās. Tādēļ ir pienācis laiks mainīt ADDINOL kastu noformējumu!

ADDINOL motoreļļas tagad tirdzniecībā arī veikalu tīklā K-Rauta

28.08.2012

ADDINOL sintētiskās un pussintētiskās motoreļļas vieglajām automašīnām, tagad var iegādāties arī K-Rauta veikalu tīklā Latvijā.

Jaunums: ADDINOL Premium 0530 C1

04.04.2012

ADDINOL ir papildinājis savu vieglo pasažieru automašīnu motoreļļu klāstu ar jaunu produktu ADDINOL Premium 0530 C1. Šī motoreļļa ir ieteicama lietošanai automašīnās ar dīzeļdzinējiem, kam piemērotas attiecīgās ACEA C1 specifikācijās ieteiktās motoreļļas.

ADDINOL motoreļļas atbilst API SN prasībām

26.03.2012

ASV Naftas Institūts (The American Petroleum Institute API) kopš 2010.gada ir paaugstinājis komerctransportam paredzēto motoreļļu standartus. Jaunie standarti ir aprakstīti API SN specifikācijās. Lai pierādītu motoreļļas efektivitāti un īpašības, tika veikti daudz stingrāki testi ar paaugstinātām prasībām tādos rādītājos kā saderība ar blīvējumiem, labāka aizsardzība pret nogulsnējumiem sadegšanas kamerā un turbokompresorā, kā arī sodrēju veidošanos. Turklāt, API SN kritērijiem atbilstošām motoreļļām ir jānodrošina optimālu motora aizsardzību lietojot etanolu saturošo degvielu līdz pat E 85 klasei.

Jauns ADDINOL mazo eļļu iepakojumu dizains

08.03.2012

Tirkīza un neliels metālisks efekts kopā ar patīkamu un funkcionālu formu – tās ir lietas, kuras liek ADDINOL iepakojumiem atšķirties. Un šobrīd uzsvars iepakojumiem, kurš ir kļuvis vēl piesaistošāks un dinamiskāks, tiek likts uz augstas efektivitātes smērvielām. Visiem autorūpniecības ražojumiem Addinol mazo iepakojumu etiķetes iegūst jaunu dizainu.

Jauns produkts ADDINOL PREMIUM 0530 FD, SAE 5W30

09.02.2012

Jaunā ADDINOL motoreļļa ADDINOL PREMIUM 0530 FD SAE klase 5W30 atbilst ACEA A1/B1/A5/B5 prasībām un ir ieteicama lietošanai Ford pasažieru automašīnās un vieglajā komerstransportā, kā arī transportlīdzekļos ar Ford dzinējiem.

ADDINOL Professional 0530 E6 smagajam komerctransportam

09.02.2012

Ziema, ir ne tikai ledus un sniegs, bet arī zemas temperatūras, kas izraisa lielas problēmas kravas automašīnām. Lai nodrošinātu efektīvu un ātru eļļošanu visām detaļām un berzes vietām, kā arī radītu optimālu aizsardzību motoram pret koroziju un nodilumu pat pie ekstrēmiem darbības apstākļiem, tam nepieciešama augstas veiktspējas eļļa īpaši zemām temperatūrām. Tikai šādā veidā auksts starts un uzsilšana norisināsies bez problēmām un var tikt pielietota augsta slodze.